×

Sprężarki


Planujesz zakup sprężarki warsztatowej? Szukasz sprawdzonego sprzętu dla profesjonalistów? W ARPOL przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę. Działamy na rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami narzędzi i sprzętu warsztatowego. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysokiej klasy produkty, które gwarantują trwałość i niezawodność nawet pomimo intensywnej eksploatacji.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowoczesne sprężarki dla profesjonalistów

W asortymencie sklepu ARPOL dostępne są sprężarki doskonale znanych marek METABO oraz MILWAUKEE. Duży wybór modeli ułatwia dopasowanie sprzętu do specyfiki zadań realizowanych w firmie. Dzięki temu praca w Twoim warsztacie stanie się bardziej wydajna. Sprzęt marki METABO to idealne połączenie mocy i wydajności z kompaktowymi rozmiarami. Oferowane sprężarki charakteryzują się dużą mobilnością, która przyda się podczas prac wykonywanych na placu budowy.

Sprężarki METABO to połączenie włoskich pomp ABAC oraz podzespołów produkowanych w Niemczech. Oferowane produkty należą do ścisłej czołówki w swojej kategorii. Sprężarki dostępne w naszym sklepie sprawdzają się w warsztatach i serwisach działających między innymi w branży motoryzacyjnej oraz rolniczej. Wysoka jakość poszczególnych komponentów sprawia, że produkty marki METABO mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach. Ich zaletą jest wydajność i efektywność pracy nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Sprężarki spełniają obowiązujące normy jakościowe. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Oferowane urządzenia występują w różnych wariantach zasilania. Mogą być podłączone do sieci 230 V lub 400 V. W asortymencie mamy również modele zasilane akumulatorem. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją.

Niezawodne sprężarki Metabo

Sprężarki METABO oraz MILWAUKEE to gwarancja długotrwałego działania bez konieczności kosztownej wymiany. Inwestując w wysokiej klasy sprzęt, obniżysz koszty działalności swojej firmy. Dbając o regularne przeglądy i konserwację zachowasz maksymalną wydajność urządzenia przez długi czas.

Postaw na mocne sprężarki z przekładnią pasową lub wybierz lekkie urządzenie akumulatorowe. Zapewnij sobie wygodę i maksymalną wydajność podczas pracy.