×
Arpol
System miar
Price
-

Narzędzia pomiarowe


Narzędzia pomiarowe

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek działania bez udziału narzędzi pomiarowych. Są to akcesoria przydatne w każdym warsztacie, bez względu na charakter oraz skalę jego działania. Osoby, które potrzebują doposażyć swój zakład w miarki czy suwnice znajdą je u nas w wielu wersjach do wyboru. Poszczególne modele różnią się zakresem pomiarowym, jak również stopniem zautomatyzowania. Proponujemy tradycyjne narzędzia ręczne oraz elektryczne i laserowe do jeszcze precyzyjniejszych pomiarów w trudno dostępnych miejscach. Za pomocą narzędzi ze sklepu ARPOL dokonasz wszystkich pomiarów – bez względu na odległości, kąty czy poziomy.

Filters

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-12 z 75 pozycji

Precyzyjne narzędzia pomiarowe

Rozumiemy, jak istotne dla Twoich zawodowych działań jest dokonywanie precyzyjnych pomiarów i opieranie się na uzyskanych wynikach. Aby ich sczytywanie było jeszcze wygodniejsze, a porównywanie bardziej intuicyjne przygotowaliśmy bogaty asortyment narzędzi pomiarowych. 

Są to wyłącznie markowe produkty, które cieszą się uznaniem polskich oraz zagranicznych specjalistów. Jeżeli jesteś jednym z nich to na pewno docenisz różnorodność asortymentu i możliwość perfekcyjnego dopasowania konkretnych produktów do indywidualnych potrzeb.

Narzędzia do mierzenia – oferta ARPOL

ARPOL to internetowy sklep z narzędziami, w którym znajdziesz przyrządy do dokonywania pomiarów. Mamy szeroki wybór produktów, a na nasz asortyment składają się:

suwmiarki – cyfrowe, noniuszowe, zegarowe,

głębokościomierze – suwmiarkowe noniuszowe, cyfrowe,

mikrometry wewnętrzne i zewnętrzne,

szczelinomierze listkowe,

miary zwijane,

poziomice.

Są to zarówno narzędzia do ustalania poziomów, jak i odległości czy szerokości otworów. Każdy z przyrządów gwarantuje bardzo wysoką dokładność pomiarów, dlatego w pełni możesz zaufać wynikom, które zaprezentują. 

Zachęcamy do zrobienia wygodnych zakupów w ARPOL. Nasza oferta jest bogata, dzięki czemu zakupy upłyną sprawnie, a na dostawę nie będziesz musiał długo czekać.