×
Arpol
System miar
Price
-

Narzędzia pomiarowe


Narzędzia pomiarowe to obowiązkowe wyposażenie zarówno amatorów-majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Bez udziału narzędzi mierniczych nie sposób wykonać nawet najprostszych prac remontowych czy budowlanych, są to urządzenia pomiarowe, które powinny znaleźć się w każdym warsztacie, bez względu na charakter oraz skalę jego działania. Długość, wysokość, szerokość, głębokość czy kąt to tylko kilka z wielkości, które precyzyjnie możesz określić dzięki oferowanym przez nasz sklep internetowy przyrządom mierniczym. W naszym sklepie www.arpol-store.com oferujemy szeroką gamę narzędzi mierniczych marki PROMAT, które cechują się wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością, przystępną ceną i wysoką dokładnością wykonywanych pomiarów.

Filters

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Precyzyjne urządzenia pomiarowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak niezwykle istotne dla wykonywanych zadań związanych z produkcją jest precyzyjne wykonywanie pomiarów każdy z profesjonalistów w naszym sklepie internetowym z narzędziami znajdzie bardzo ciekawą i rozbudowaną ofertę narzędzi mierniczych. Precyzyjne urządzenia pomiarowe jakie prezentujemy w naszym sklepie z narzędziami to narzędzia marki PROMAT – niemieckiego producenta, który w swojej ofercie ma szeroki wybór profesjonalnych narzędzi pomiarowych. Przyrządy pomiarowe marki PROMAT cieszą się uznaniem każdego, który wykorzystuje na co dzień w swojej pracy profesjonalne przyrządy pomiarowe. Jeżeli jesteś jednym z nich to na pewno docenisz różnorodność asortymentu i możliwość dopasowania konkretnych produktów do indywidualnych potrzeb.

Narzędzia miernicze w ofercie arpol-store.com

www.arpol-store.com to internetowy sklep z narzędziami, w którym znajduje się bogata oferta przyrządów pomiarowych. Prezentowany szeroki wybór urządzeń pomiarowych daje możliwość wyboru odpowiedniego narzędzia do danych czynności.

W ofercie znajdują się:

• suwmiarki – cyfrowe oraz noniuszowe

• głębokościomierze

• mikrometry

• szczelinomierze listkowe,

• miary zwijane,

• poziomice.

Precyzyjne narzędzia pomiarowe to zarówno narzędzia do ustalania poziomów, jak i odległości czy szerokości otworów. Każdy z przyrządów gwarantuje bardzo wysoką dokładność pomiarów, dlatego w pełni możesz zaufać wynikom, które dzięki nim uzyskasz. 

Każdy prezentowany model danego urządzenia pomiarowego różni się zakresem pomiarowym, jak również stopniem zautomatyzowania. Proponujemy tradycyjne narzędzia ręczne, cyfrowe czy elektryczne do jeszcze precyzyjniejszych pomiarów w trudno dostępnych miejscach. Za pomocą narzędzi ze sklepu ARPOL dokonasz wszystkich pomiarów – bez względu na odległości, kąty czy poziomy.