×
Arpol
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce półokrągłe, odgięte


Realizujesz prace warsztatowe, w których priorytetem jest precyzja, dobre tempo i komfort pracy? Sięgnij po niezawodne szczypce półokrągłe odgięte Knipex – wiodącego producenta szczypiec na świecie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też solidne narzędzia Matador, które są synonimem niemieckiej jakości.

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Niemieckie narzędzia dla ekspertów

Stale podnosisz jakość świadczonych usług i zależy Ci na większej wydajności pracy? Do realizacji codziennych zadań związanych z cięciem drutów, przytrzymywaniem, kształtowaniem i odkręcaniem wybierz niezawodne narzędzia dostępne w Arpol. To niemieckie szczypce półokrągłe odgięte Arpol i Knipex, które świetnie sprawdzają się w czynnościach warsztatowych i szeroko rozumianym przemyśle. U nas dostępne są w wersji komponentowej oraz PCV. Możesz wybrać produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

W wymienionych narzędziach na uwagę zasługują detale – stal z kutej stali nierdzewnej hartowana indukcyjnie oraz wielokomponentowa rękojeść stanowią obietnicę długiej, komfortowej pracy. Potwierdzeniem ich jakości jest certyfikat przyznawany narzędziom spełniającym europejskie normy bezpieczeństwa DIN EN 60900. 

Masz pytania dotyczące asortymentu? Nie wiesz, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać informacje niezbędne do podjęcia trafnej decyzji zakupowej. Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy z szeroko pojętej branży przemysłowej.