×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce półokrągłe, odgięte


Realizujesz prace warsztatowe, w których priorytetem jest precyzja, dobre tempo i komfort pracy? Sięgnij po niezawodne szczypce półokrągłe odgięte Knipex – wiodącego producenta szczypiec na świecie. W ofercie naszego sklepu online https://arpoltools.pl/ znajdziesz też solidne narzędzia Matador, które są synonimem niemieckiej jakości.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Niemieckie narzędzia dla ekspertów

Stale podnosisz jakość świadczonych usług i zależy Ci na większej wydajności pracy? Do realizacji codziennych zadań związanych z cięciem drutów, przytrzymywaniem, kształtowaniem i odkręcaniem wybierz niezawodne narzędzia dostępne w Arpol. To niemieckie szczypce półokrągłe odgięte Arpol i Knipex, które świetnie sprawdzają się w czynnościach warsztatowych i szeroko rozumianym przemyśle. U nas dostępne są w wersji komponentowej oraz PCV. Możesz wybrać produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

W wymienionych narzędziach na uwagę zasługują detale – stal z kutej stali nierdzewnej hartowana indukcyjnie oraz wielokomponentowa rękojeść stanowią obietnicę długiej, komfortowej pracy. Potwierdzeniem ich jakości jest certyfikat przyznawany narzędziom spełniającym europejskie normy bezpieczeństwa DIN EN 60900. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/.

Masz pytania dotyczące asortymentu? Nie wiesz, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać informacje niezbędne do podjęcia trafnej decyzji zakupowej. Nasi doradcy pomogą dobrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.