×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Wkrętaki precyzyjne


Interesują Cię solidnie wykonane wkrętaki precyzyjne? Z ich pomocą prace w przydomowym warsztacie hobbysty, jak również te, których podejmuje się fachowiec przebiegną sprawnie, bezpiecznie i bez pomyłek. Polecamy narzędzia z naszej oferty do realizowania precyzyjnych zadań na niewielkich, trudnodostępnych komponentach. Zazwyczaj mamy z nimi do czynienia w elektronice czy mechanice, dlatego szczególnie w tych branżach sprawdzą się wkrętaki. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ARPOL, gdzie czekają na Ciebie różne warianty modeli precyzyjnych, w tym płaskich. 

Filters

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-12 z 87 pozycji

Asortyment wkrętaków precyzyjnych

Wkrętaki precyzyjne z naszej oferty występują w wielu wariantach, dlatego z łatwością dobierzesz narzędzie, którego Ci brakuje. Możesz też stworzyć od podstaw własny zestaw narzędzi i od razu zapewnić sobie kompletne wyposażenie warsztatu. 

Czym wyróżniają się narzędzia z naszej oferty? To przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i komfort użytkowania, gwarantowany przez znanych i cenionych w branży producentów, takich jak Matador czy Wera. Niektóre z ich propozycji mają praktyczne funkcje oraz wykończenie, które docenisz w codziennej pracy. Jest to np.:

wysoka odporność na działanie temperatur i czynników chemicznych,

część robocza wkrętaka ze stopu chrom molibdenu,

rękojeść ze sprężystego tworzywa TPE.

A wszystko po to, żeby Twoja praca była bardziej precyzyjna, a dzięki temu też szybsza i odbywająca się w bardziej komfortowych warunkach.

Wkrętaki zamawiaj online w ARPOL

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na wkrętaki w sklepie ARPOL. Znajdziesz u nas różne modele narzędzi ręcznych w takich rozmiarach jak 60x97x3.0 mm, 0,30x2,0x50 mm czy 2K PH000x40 mm. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z naszym doradcą! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące narzędzi ręcznych Matador i Wera oraz doradzimy, co wybrać. Pomożemy Ci skompletować podręczny, a zarazem profesjonalny zestaw wkrętaków precyzyjnych. Zapraszamy!