×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Nasadki udarowe 6kątne 3.1/2"


Nasadki udarowe 6-kątne3.1/2”

Ze względu na zakres prac i środowisko, w którym są użytkowane nasadki udarowe 6-kątne 3.1/2” muszą odznaczać się perfekcyjną jakością wykonania. Gwarantują ją rynkowi liderzy działający od lat w branży narzędziowej – Koken i Matador. Akcesoria do grzechotek japońskiej i niemieckiej produkcji kupisz w sklepie dla profesjonalistów Arpol.

Filters

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Solidne nasadki do narzędzi z napędem

Narzędzia z napędem są nieodzowne do ciężkich pracy, obróbki betonu i innych twardych powierzchni. Klucze udarowe czy wkrętarki nie mogłyby pracować z należytą wydajnością, gdyby nie zostały wyposażone w wytrzymałe nasadki udarowe 6-kątne 3.1/2” wykonane ze stali chromowo-molibdenowej. Te matowe elementy z poprzecznymi otworami znalazły się w asortymencie naszego sklepu. Online zamówisz:

  • nasadki 3.1/2, udarowe 6-kątne (KOKEN)
  • nasadki 3.1/2, udarowe 6-kątne długie (KOKEN)
  • nasadki 3.1/2, udarowe 12-kątne (KOKEN)
  • nasadki 3.1/2, udarowe trzpieniowe 6-kątne HEX (KOKEN)

Dostępność różnych modeli pozwala na perfekcyjne dopasowanie ich do posiadanych narzędzi udarowych. Nasze nasadki udarowe 6-kątne 3.1/2” nadają się do obsługi sprzętów ze sworzniem mocującym, pierścieniem lub kowadełkiem.

Dzięki niezwykłej staranności udało się wyprodukować nasadki, które nie kruszą się, nie pękają i nie wyłamują podczas długiej eksploatacji. Są wydajne, co oznacza, że mogą być użytkowane przez dłuższy czas, pod warunkiem prawidłowej obsługi i odpowiedniej konserwacji. Jeżeli jesteś fachowcem w swojej branży bez wątpienia powinieneś w nie zainwestować!