×
Filtruj wg
Price
-

Ściągacze do sworzni kulistych


Ściągacze do sworzni kulistych – mocne i niezawodne

Prezentujemy niezwykle solidne narzędzia potrzebne wszystkim specjalistom, którzy szukają akcesoriów wspierających ich codzienne prace. W ARPOL doskonale rozumiemy oczekiwania klientów, którym zależy na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Z myślą o nich przygotowaliśmy duży wybór ściągaczy do sworzni kulistych marki Kukko. 

Doskonale radzą sobie one z pracą nawet w wymagających warunkach. Nadają się do intensywnej eksploatacji, bo pod wpływem obciążeń nie zmieniają swoich właściwości. Pozostają wydajne, stabilne i mocne, dlatego możesz być pewien, że zaplanowane przez Ciebie prace z wykorzystaniem ściągaczy Kukko przebiegną w taki sposób, jak sobie zaplanowałeś. Bez niespodzianek.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Solidne ściągacze do sworzni kulistych – ARPOL

Oferowany ściągacz do sworzni kulistych umożliwia demontaż zapieczonych sworzni, który bywa niezwykle problematyczny. Tutaj nie trzeba używać żadnych zaawansowanych narzędzi udarowych ani dodatkowej siły. Narzędzie pracuje na zasadzie prasy śrubowej o drobnym gwincie. Dzięki takiemu mechanizmowi stabilizatory, drążki oraz inne elementy nie są narażone na uszkodzenia. Zaletą prezentowanych narzędzi jest dodatkowa regulacja pozwalająca na zwiększanie możliwości ściągacza i pełne wykorzystanie jego potencjału. Koniecznie zapoznaj się z prezentowanymi danymi technicznymi, z których dowiesz się tego, że:

narzędzia są wykonane z wytrzymałej stopowej stali, a ponadto do ulepszania cieplnego dodatkowo ocynkowane,

gwint walcowany został pokryty specjalną powłoką,

ściągacz daje możliwość zwiększenia rozpiętości ścisku. 

Zamów oryginalne narzędzia – ściągacze do sworzni kulistych

Zachęcamy do składania zamówień na ściągacze do sworzni kulistych. W naszym sklepie występują one w kilku wariantach od 18 do nawet 36 mm. Świetnie nadają się do obsługi samochodów osobowych oraz mniejszych aut dostawczych z mechanizmem dźwigniowym w zakresie wyciskania główek drążków kierowniczych.

Zapraszamy do współpracy. ARPOL dostarcza narzędzia do klientów z całej Polski!