×
Filtruj wg
Price
-

Zestawy nasadek udarowych 3/4"


Zestaw nasadek udarowych 3/4” japońskiej marki Koken to wykonany z wysokiej jakości materiałów komplet, który składa się z 13 nasadek o różnych rozmiarach. 

Szeroki wybór nasadek w komplecie sprawia, że zestaw ma uniwersalne zastosowania i świetnie sprawdzi się w ciężkim przemyśle, serwisie samochodowym lub zakładzie naprawczym. Nasadki zostały wykonane ze stali stopowej, kutej i czernionej, a całość umieszczona w metalowym opakowaniu. 

Poszukujesz wysokiej jakości produktów? Sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Wiemy jak ważne są odpowiednie narzędzia w Twoim warsztacie, serwisie lub zakładzie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnych narzędzi. Wśród nich znajdziesz zestaw nasadek udarowych 3 4 japońskiej marki Koken. 

Zestaw nasadek składa się z 13 elementów spakowanych w metalowe pudełko. Nasadki zostały wykonane ze stali stopowej, kutej i czernione, przez co doskonale nadadzą się nawet do najtrudniejszych zdań. 

Poszukujesz wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów? Poznaj ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/, w którym znajdziesz profesjonalne narzędzia wiodących producentów w Europie i na świecie. 

Nie wiesz, które produkty będą najlepiej odpowiadać na Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą dobrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.