×
Arpol
Długość (l)
Price
-

Szczypce precyzyjne dla elektroników


Pracujesz w branży elektronicznej? Podążając za oczekiwaniami swoich klientów i odpowiadając na dynamiczny rozwój tego sektora, przygotowaliśmy szczypce dla elektroników Knipex i Matador. Profesjonalne narzędzia doskonale sprawdzą się w każdym środowisku, gwarantując Ci komfort, poprawiając wydajność i precyzję realizowanych zadań.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Profesjonalne szczypce dla monterów

Prezentowane szczypce dla elektroników Matador i Knipex bardzo dobrze poradzą sobie w wszelkich pracach montażowych. Z powodzeniem mogą być stosowane przez specjalistów z różnych branż, także mechaników samochodowych. Narzędzia gwarantują bardzo stabilne i wygodne trzymanie, chwytanie oraz zginanie elementów. Dzięki gładkim chwytakom nie uszkadzają ich powierzchni. Na szczególną uwagę w projekcie szczypiec dla elektroników Knipex zasługuje:

    • staranne wykończenie szczęk – elementy polerowane na wysoki połysk, olejowane, aby zapewnić ochronę przed korozją,

    • równomierne otwieranie – konstrukcja obejmuje podwójną sprężynę rozwierającą dającą lepszą kontrolę nad obsługą szczypiec,

    • zastosowanie najlepszych komponentów – kutej stali narzędziowej oraz rękojeści z nakładkami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami i specyfikacją techniczną każdego z produktów dostępnych w naszej ofercie. Znajdziesz wśród nich szczypce dla elektroników Matador oraz Knipex, które doskonale sprawdzą się w każdym profesjonalnym warsztacie monterskim, elektronicznym, samochodowym. Kupuj online oryginalne narzędzia!