×
Filtruj wg
Price
-

Przedłużki udarowe do nasadek 1/4"


Dla profesjonalistów, którzy realizują zadania w trudnych warunkach, przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów do narzędzi. Wśród nich znajdziesz przedłużki 1/4” udarowe kompatybilne z grzechotkami oraz urządzeniami pneumatycznymi różnych marek. Te w naszym asortymencie są produkcji niemieckiej i japońskiej, co gwarantuje ich długą, bezawaryjną eksploatację.

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wybierz niezawodne narzędzia

W sklepie Arpol przygotowaliśmy dla Ciebie produkty cenione przez ekspertów z branży. Na całym świecie monterzy chętnie sięgają po oryginalne przedłużki 1/4” udarowe, które odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością, optymalną twardością oraz odpornością na wpływ zewnętrznych czynników. Podobnie jak Ty ufamy niemieckiej oraz japońskiej jakości, dlatego w naszej ofercie znalazły się:

    • przedłużki 1/4” udarowe Matador,

    • przedłużki 1/4” udarowe Koken.

Osadzając je na kompatybilnych narzędziach zyskasz sprzęty o dużym zasięgu, które bez trudu dotrą nawet w trudno dostępne miejsca. Problemem nie będzie już odkręcanie czy dokręcanie głęboko osadzonych i mocno trzymających śrub czy sięganie do pokręteł. Dostępność różnych wersji produktów pozwala na dopasowanie długości narzędzia do konkretnego zadania oraz miejsca, w którym jest ono realizowane. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Zrobisz je wygodnie, bez wychodzenia z domu, a szybka dostawa sprawi, że w pracy nie będziesz miał żadnych przestojów. Do realizacji kolejnych inwestycji ruszysz wyposażony w wysokogatunkowe przedłużki 1/4” udarowe.