×
Filtruj wg
Price
-

Wkrętaki flagowe


Solidne i niezawodne wkrętaki flagowe

Do prowadzenia działań na rzecz swoich klientów potrzebujesz solidnych i niezawodnych wkrętaków flagowych? Świetnie się składa, ponieważ w sklepie ARPOL znajdziesz wiele modeli, które dopasujesz do rodzaju prowadzonych przez siebie działań. Produkty z naszej oferty dają możliwość przenoszenia wysokich wartości momentu obrotowego – dotyczy to małych wkrętów. Nadają się zwłaszcza do wymiany płytek skrawających, ale na pewno w Twoich rękach znajdą jeszcze więcej zastosowań. 

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Wkrętaki flagowe dla profesjonalistów

Proponujemy wysokiej jakości wkrętaki flagowe, którymi z powodzeniem posługują się profesjonaliści. Nasi klienci chętnie korzystają z narzędzi ręcznych przeznaczonych do obsługiwania wkrętów z gniazdami TORX. 

Przyjrzyjmy się produktom z naszego asortymentu. Są to wkrętaki flagowe marki WERA. Cechują się niezwykle przemyślaną konstrukcją, która powstała w efekcie procesu obróbki powierzchni Black Laser. Co to daje? Wysokie zabezpieczenie powierzchni oraz większą trwałość w zetknięciu z różnymi czynnikami środowiskowymi oraz obciążeniami.  

Dla lepszego komfortu pracy operatora oraz większej pewności i precyzji działań, zastosowano też wielokomponentowe materiały do stworzenia ergonomicznej rękojeści. 

Bogaty wybór wkrętaków flagowych w ARPOL

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia wkrętaków flagowych w sklepie ARPOL. Mamy duży wybór produktów, które łączy wysoka jakość wykonania. Dostępne są one jednak w różnych rozmiarach do wyboru – 6x62 mm, 8x69 mm, 20x4x86 mm oraz inne. Jeżeli nie jesteś pewien, co wybrać, skonsultuj to z naszym doradcą. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w porównaniu produktów. 

Zapraszamy do współpracy ze sklepem internetowym ARPOL. Oferujemy dostęp do bogatego i zróżnicowanego asortymentu narzędzi ręcznych w różnych wariantach i rozmiarach. Wygodna obsługa online wraz z dostawą bezpośrednio do zakładu czy warsztatu pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.