×

Bity


Potrzebujesz solidnych końcówek roboczych, dzięki którym będziesz mógł mocować lub demontować wkręty? Do zastosowania z narzędziami ręcznymi, jak również elektronarzędziami sprawdzą się produkty z naszej oferty. To setki modeli o zróżnicowanych parametrach, które przybierają formę sześciokątnego profilu. Są wykonywane ze stali, co gwarantuje im wysoką wytrzymałość oraz odporność na korozję. Ich dwa końce są tak wyprofilowane, aby z jednej strony można było osadzać je na wkrętarce, a z drugiej dopasowywać do łbów łączników gwintowych – gwiazdkowych, płaskich, krzyżowych, sześciokątnych, kwadratowych i trójkątnych. 

Z uwagi na dużą różnorodność kształtów nacięć łbów wkrętów polecamy zakup nie jednego, a kilku bitów. Możesz skompletować je sam lub wybrać gotowy zestaw w wygodnym etui czy walizce.

Filters

Jest 947 produktów.

Pokazano 1-12 z 947 pozycji

Bity – solo i w zestawach

Oferujemy różne rodzaje bitów, które kupisz pojedynczo lub w zestawach po kilkanaście/kilkadziesiąt sztuk. Są one pakowane w poręczne etui, dlatego wszystko masz zawsze pod ręką i utrzymujesz dobrą organizację miejsca pracy. Przykładowy zestaw składa się np. z bitów z grzechotką Zyklop Mini 1/4" w skład którego wchodzą bity krzyżowe Phillips (PH), Pozidriv (PZ), bity TORX oraz bity Hex-Plus. Każdy z naszych produktów jest dokładnie opisany, więc wiesz, co kupujesz.

Zamów bity online w ARPOL

Sklep internetowy ARPOL zaprasza na udane zakupy online – szybkie i wygodne. Produkty, które oferujemy są dostępne w atrakcyjnych cenach, konkurencyjnych względem cen proponowanych przez sklepy stacjonarne z narzędziami. Jeżeli szukasz bitów do dokręcania i odkręcania śrub zarówno narzędziami ręcznymi, jak i akumulatorowymi wkrętarkami, sprawdź je u nas. 

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne narzędzia, co do których nasi klienci mają pełne zaufanie. Są to:

Matador,

WERA,

Gedore.

Produkty są znakowane różnymi systemami miar – calowymi oraz metrycznymi. Są wykonane według obowiązujących norm, m.in. DIN 3126-C(36), DIN 3127(9), DIN 7426(12), ISO 1173-C(36).