×

Trzpienie wymienne


Oryginalne trzpienie wymienne

Przedstawiamy bogaty wybór narzędzi ręcznych przeznaczonych do prac nawet w trudnych warunkach. Są to produkty dwustronne płaskie w różnych rozmiarach do wyboru. 

Polecamy Twojej uwadze wysokiej jakości narzędzia ręczne marki WERA. Są one odpowiednie do prowadzenia wielu prac określanych bardzo ogólnie jako „majsterkowanie”. W montażu niezwykle przydatne okażą się trzpienie wymienne łatwe w mocowaniu na rękojeści. To duża zaleta, że w zależności od potrzeb i rodzaju prowadzonych prac można je szybko i wygodnie wymienić. 

Filters

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Narzędzia wysokiej jakości – trzpienie wymienne

Szukasz wyłącznie narzędzi wysokiej jakości? Takich, które będą mocne, wytrzymałe i gotowe do eksploatowania nawet w trudnych warunkach? Właśnie znalazłeś – są to narzędzia dostępne w sklepie ARPOL, które pochodzą od cenionego producenta WERA. Firma za naszym pośrednictwem proponuje produkt, w których trzpień został wykonany z wysokiej jakości stali stopowej wydłużającej jego żywotność Natomiast czerniona część robocza jest tak precyzyjna, że idealnie dopasowuje się do gniazda wkrętu. Dodatkowo niklowanie niklowany trzpień jest dodatkowo zabezpieczony przed korozją.

Zamów trzpienie wymienne w ARPOL

W  naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze trzpienie wymienne, jak również całe zestawy narzędzi ręcznych. Jeśli potrzebujesz tylko jednego z nich o konkretnych parametrach, to zrób mniejsze zakupy. Polecamy jednak od razu zaopatrzenie się w większą liczbę narzędzi – cena jednostkowa w takiej sytuacji jest niższa, a Ty od razu zyskujesz kompletne wyposażenie swojej pracowni. 

Serdecznie zapraszamy na udane zakupy internetowe. Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie zestawu trzpieni wymiennych, zapewnimy Ci je razem z ergonomicznym etui. Ochroni ono narzędzia, na które składają się np. rękojeści Kraftform Kompakt Vario RA z grzechotką i 6 dwustronnych trzpieni do montażu elementów złącznych z gniazdem krzyżowym Phillips (PH) i Pozidriv (PZ), TORX, sześciokątnym i prostym.