×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
(b2) Szerokość szczęki
Grubość szczęki(a)
System miar
(a) Grubość klucza
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Wykonany wg norm DIN
Ilość kluczy w zestawie
Grubość szczęki (a)
Szerokość szczęki (b1)
(b1) Szerokość szczęki
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Grubość klucza (a)
Wykonany wg norm ISO
Grubość szczęki (a)
Price
-

Klucze płaskie obustronne


Klucze płaskie obustronne to  jeden z najpopularniejszych rodzajów kluczy płaskie. Charakteryzują się otwartymi szczękami z obu stron i dedykowane są do prac z różnymi rozmiarami śrub czy nakrętek. Klucze płaskie obustronne dostępne są w systemie metrycznym i calowym w pełnej gamie rozmiarów.

Klucz płaski obustronny posiada 2 rozmiary szczęk dzięki czemu jego zastosowanie jest szersze. Długi i wyprofilowany trzpień pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach gdzie połączenia śrubowe są trudno dostępne. Wyprofilowana rękojeść pewnie trzyma się w dłoni i wyślizguje się w trakcie wykonywanych prac. Klucz płaski obustronny wykonany zgodnie z normami DIN 895 oraz ISO 3318/1085. Można je kupować pojedynczo jak i w zestawach.  

Filters

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Klucze płaskie obustronne podstawą wyposażenia każdego profesjonalisty

Klucze płaskie obustronne to obowiązkowe narzędzie w każdym warsztacie, zakładzie produkcyjnym oraz w domu. Trudno wyobrazić sobie sprawne odkręcanie śrub lub nakrętek bez odpowiedniego zestawu kluczy płaskich. Narzędzia te przydają się w niemal każdym rodzaju prac monterskich, naprawczych, serwisowych czy instalatorskich. Na stronie sklepu internetowego z narzędziami www.arpoltool.pl każdy profesjonalista jak i majsterkowicz znajdzie dla siebie najlepszy klucz płaski. Klucze płaskie obustronne dostępne w asortymencie sklepu internetowego to narzędzia wyłącznie najlepszej jakości renomowanych producentów narzędzi ręcznych takich jak MATADOR czy WERA.