×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce tnące boczne


Do profesjonalnego użytku w rozmaitych pracach monterskich, przygotowaliśmy ofertę niezawodnych narzędzi. W sklepie Arpol znajdziesz szczypce tnące boczne Knipex i Matador o bardzo dobrych parametrach technicznych. Produkty sprawdzą się na etapie tworzenia, naprawia czy modernizowana instalacji z przewodów miedzianych, drutu twardego i miękkiego.

Filters

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Niezawodne szczypce niemieckiej jakości

Zastanawiasz się nad wyborem szczypiec tnących bocznych? Matador i Knipex to firmy specjalizujące się w produkcji narzędzi ręcznych. Oferują produkty do użytku profesjonalnego, wśród których możemy wyszczególnić modele:

    • PCV,

    • komponentowe.

Zostały one wykonane z wyselekcjonowanych materiałów charakteryzujących się podwyższoną odpornością na zużycie. Ostrza z kutej stali wanadowej są dodatkowo zahartowane olejowo. To sprawia, że osiągając wysoką twardość i sprawność w cięciu cienkich drutów miedzianych. Chwytanie jest proste i precyzyjne, ponieważ główka jest smukła i z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.

Szczypce tnące boczne Knipex i Matador spełniają podstawowe europejskie normy w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Potwierdza to przyznany im certyfikat DIN ISO 5749. W naszej ofercie dostępne są narzędzia, które zaspokoją oczekiwania fachowców, sprawiając, że ich praca stanie się szybsza, bardziej komfortowa. Jesteś jednym z nich? Kupuj w Arpol, a Twoje zakupy ekspresowo dostarczymy na wskazany adres.