×
Filtruj wg
Price
-

Wyposażenie dodatkowe


Szukasz produktów, które sprawdzą się w Twoim warsztacie lub zakładzie przemysłowym? Muszą to być urządzenia niezawodne – bez względu na ich rozmiar czy przeznaczenie. Specjaliści z firmy ARPOL doskonale rozumieją potrzeby klientów, dlatego oferują im wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe. Są to m.in. kołnierze Click-Torque stanowiące dodatkowe wyposażenie do kluczy dynamicznych z tej samej serii. Kilka różnych wariantów pozwala na idealne dopasowanie elementów do konkretnych zastosowań.

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Kołnierze – różne warianty

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości kołnierze Click-Torque. Produkty są przeznaczona do nakładania wokół korpusu klucza po to, aby go dobrze zabezpieczyć. Stanowią ochronę przed dotknięciem powierzchni w taki sposób, aby rękojeść nie stykała się z podłożem. Dzięki temu niewielkiemu elementowi można z powodzeniem zabezpieczyć narzędzie przed uszkodzeniem mechanicznym oraz staczaniem się, kiedy odłożysz je na blat roboczy w przerwie od pracy. 

Zaletą naszych kołnierzy jest łatwość zakładania oraz demontowania. To element kompatybilny z kluczami tej samej kategorii.

Naszym klientom udostępniamy kilka wersji kołnierzy. Jest to:

kołnierz Click-Torque M4 7761,

kołnierz Click-Torque M5 7763,

kołnierz Click-Torque M3 7762.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, a jeśli masz wątpliwości na temat  tego, co wybrać, skontaktuj się z naszymi doradcami i skorzystaj z ich doświadczenia. 

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny

Dbamy o to, aby nasz asortyment był bogaty, a ceny atrakcyjne. Klientom oferujemy dostęp do oryginalnych produktów, które są cenione ze względu na swoją funkcjonalność oraz design. Wyposażenie dodatkowe w ARPOL to cała gama rozwiązań mających na celu usprawnienie codziennej pracy warsztatowej i uczynienie jej bardziej wydajną. 

Zapraszamy na zakupy w ARPOL! Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. To dobrej jakości narzędzia i akcesoria do nich, które przydadzą się w każdym profesjonalnym zakładzie.