×
Arpol
Price
-

Skrzynie narzędziowe


Skrzynie narzędziowe

W dobrze wyposażonych, nowoczesnych warsztatach spełniających wymogi BHP liczy się nie tylko rodzaj narzędzi czy akcesoriów, ale też sposób ich przechowywania. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór skrzynek narzędziowych odpowiednich do segregowania, a nawet transportowania produktów. W ARPOL doskonale rozumiemy potrzeby specjalistów, bo nasz zespół tworzą praktycy z doświadczeniem branżowym. Dlatego, jeśli szukasz najlepszych pojemników, z przyjemnością doradzimy Ci i pomożemy w podjęciu decyzji zakupowej. 

Filters

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Niezawodne skrzynki na narzędzia

Od skrzynek na narzędzia oczekujesz przede wszystkim tego, żeby były niezawodne. Oznacza to przede wszystkim:

solidną konstrukcję wykonaną z tworzyw sztucznych, stali, włókien węglowych oraz metali – odporną na wstrząsy i inne uszkodzenia mechaniczne,

wyposażenie w kółka i uchwyty – pozwala to na wygodne i szybkie przewożenie całej zawartości np. między warsztatem a miejscem prowadzenia prac,

pojemność oraz organizację przegródek – dużo miejsca do przechowywania oraz segregowania narzędzi to priorytet. W ten sposób nie tylko poszczególne produkty są chronione przed uszkodzeniami czy wypadnięciem, ale też mają swoje miejsce i nie tracisz czasu na ich poszukiwanie.

Skrzynka narzędziowa zdecydowanie podniesie komfort i efektywność Twojej pracy. Przyczyni się również do lepszej organizacji warsztatu, umożliwiając wygodne przechowywanie oraz transportowanie narzędzi, które chcesz mieć zawsze przy sobie.

Asortyment ARPOL – skrzynki i walizki

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno duże skrzynki w formie walizek, wyposażone w kółka, jak również mniejsze pojemniki do przenoszenia narzędzi ręcznie. Organizery pomimo solidnego wykonania pozostają stosunkowo lekkie, nawet z wyposażeniem.  

Zachęcamy do obejrzenia i porównania poszczególnych produktów z naszej oferty. W ich specyfikacji znajdziesz informacje na temat wagi, rozmiaru, ale też wyposażenia wewnętrznego. Zazwyczaj składają się na nie szuflady, przegródki, schowki, komory i ruchome pojemniczki idealne nie tylko dla narzędzi, ale też śrubek czy nakrętek.