×
Arpol
Price
-

Skrzynie narzędziowe


W dobrze wyposażonych, nowoczesnych warsztatach spełniających wymogi BHP liczy się nie tylko rodzaj narzędzi czy akcesoriów, ale też sposób ich przechowywania. W ofercie naszego sklepu internetowego oferujemy szeroki wybór skrzyń i walizek narzędziowych, które są dedykowane do przechowywania i transportowania narzędzi i urządzeń warsztatowych. Skrzynie transportowe i walizki narzędziowe jakie oferujemy to są bardzo poręczne i zdecydowanie ułatwiają transport i przechowywanie narzędzi, oferujemy produkty amerykańskiej firmy PELI, która jest czołowym producentem skrzyń transportowych i walizek do przechowywania narzędzi.

W sklepie www.arpol-store.com doskonale rozumiemy potrzeby specjalistów, bo nasz zespół tworzą praktycy z doświadczeniem branżowym. Dlatego, jeśli szukasz najlepszych walizek narzędziowych, z przyjemnością doradzimy Ci i pomożemy w podjęciu decyzji zakupowej. 

Filters

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Profesjonalne walizki narzędziowe PELI

Od profesjonalnych walizek narzędziowych oczekuje się przede wszystkim tego aby były łatwe w transporcie, wygodne w użytkowaniu i mieściły narzędzia jakie potrzebujemy do wykonania prac w każdych warunkach i wszędzie tam gdzie akurat pracujemy.  

Walizki narzędziowe firmy PELI jakie oferujemy w sklepie internetowym z narzędziami www.arpol-store.com wyróżniają się przede wszystkim solidnym wykonaniem. Walizki narzędziowe i skrzynie transportowe PELI cechują się wytrzymałością, wodoszczelnością oraz pyłoszczelnością. Każda ze skrzyń i skrzyń transportowych PELI wyposażona jest w zawór wyrównujący ciśnienie powstające podczas podroży samolotem. Skrzynie te są bardzo lekkie i zarówno bardzo wytrzymałe. Skrzynie narzędziowe zamykane są na dwustopniowe zatrzaski z możliwością zamknięcia jej dodatkowo kłódką. Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali nierdzewnej. Krawędzie skrzynki są zaokrąglone co rozprasza siłę uderzenia. Uchwyty skrzyni są wyścielone gumą która gwarantuje komfort podczas przenoszenia skrzyni. Różnorodność pojemności oraz organizacji wnętrza skrzyń i walizek narzędziowych w asortymencie sklepu www.arpol-store.com daje szerokie spektrum możliwości wykorzystania skrzyń w codzienności. Spora przestrzeń do przechowywania oraz segregowania narzędzi to priorytet dla użytkowników skrzyń narzędziowych. W ten sposób nie tylko poszczególne produkty są chronione przed uszkodzeniami czy wypadnięciem, ale też mają swoje miejsce a użytkownik nie traci czasu na weryfikację gdzie znajduje się potrzebne w danym momencie narzędzie.

W ofercie sklepu internetowego www.arpol-store.com dostępne są zarówno duże skrzynie narzędziowe w formie walizek, wyposażone dodatkowo w kółka, jak również mniejsze podręczne walizki narzędziowe do przenoszenia narzędzi Oferowane skrzynie narzędziowe pomimo swojego solidnego wykonania pozostają stosunkowo lekkie, nawet z pełnym wyposażeniem.