×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Przedłużki do nasadek 3/4"


Kiedy zależy Ci na jakości każdego detalu w powstającej właśnie instalacji, sporo uwagi poświęcasz wyborowi łączników. Do tworzenia sieci wodnych, gazowych oraz powietrznych polecamy dostępne w sklepie Arpol przedłużki 3/4”. To elementy od uznanych w branży montażowej producentów, dlatego na pewno spotkają się z uznaniem każdego profesjonalisty.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Bezpieczny montaż, stabilna instalacja

Wybór konkretnych rozwiązań montażowych, jak również jakość podzespołów potrzebnych do wykonywania połączeń jest istotna dla powodzenia całej inwestycji. Zaufaj japońskim oraz niemieckim dostawcom, którzy oferują przedłużki 3/4” do przeprowadzania prac wewnętrznych i plenerowych. W asortymencie Arpol znajdziesz:

    • przedłużki 3/4” Matador,

    • przedłużki 3/4” Koken,

    • przedłużki 3/4” Wera,

    • przedłużki 3/4” Gedore,

    • przedłużki 3/4” Stahlwille.

Zaufaj naszym rekomendacjom oraz doświadczonym producentom. Do wytwarzania złączek wykorzystują one wytrzymałe materiały w tym chrom i mosiądz. Te elementy niezawodnie sprawdzają się w przypadku instalacji centralnego ogrzewania oraz rozprowadzania ciepłej wody użytkowej. Nie korodują, nie luzują się, nie powodują rozszczelnień w połączeniach. Wytrzymują kontakt z różnymi substancjami i nie reagują na zmiany klimatyczne. Warto sięgnąć po nie zarówno podczas układania nowych, jak i modernizowania instalacji już istniejących. 

Serdecznie zapraszamy na wygodne zakupy internetowe w sklepie Arpol. Gwarantujemy duży wybór przedłużek 3/4” oraz innych narzędzi ręcznych wraz z akcesoriami. Asortyment wyróżnia się różnorodnością oraz konkurencyjnymi cenami.