×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Przedłużki do nasadek 3/4"


Stawiasz na produkty najwyższej jakości? Ważne są dla Ciebie detale oraz dokładność, szczególnie podczas wykonywania pracy? W ARPOL Narzędzia przygotowaliśmy przedłużka do nasadek 3/4”, które świetnie sprawdzą się z narzędziami ręcznymi, pozwalając na pracę w trudnodostępnych miejscach. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór przedłużek o różnych rozmiarach od marki Koken. Postaw na produkty wysokiej jakości, które ułatwią codzienne wykonywanie obowiązków i zapewnią Ci niezawodność. Sprawdź ofertę naszego sklepu online!

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Bezpieczny montaż, stabilna instalacja

Niezawodna jakość oraz bezpieczeństwo

Podczas wykonywanej pracy zależy Ci na każdym detalu i poświęcasz dużo uwagi wyborowi narzędzi i akcesoriów najwyższej jakości? Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie. To gwarancja niezawodności, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości. Przygotowaliśmy szeroki wybór przedłużka do nasadek 3 4 japońskiej marki Koken.

Wybierz najlepsze rozwiązania montażowe, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania pracy. W ARPOL Narzędzia znajdziesz:

    • przedłużki 3/4” Matador,

    • przedłużki 3/4” Koken.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz produkty od najlepszych producentów. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości stali. Przedłużka do nasadek 3 4 doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do głęboko osadzonych śrub oraz w trudnodostępnych miejscach. Przedłużka przeznaczona jest do stosowania z narzędziami ręcznymi.

Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. W ARPOL Narzędzia przygotowaliśmy wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości produktów od producentów docenianych przez najlepszych fachowców. Nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze? Skontaktuj się z naszymi doradcami.