×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Wiertła


Solidne i precyzyjne wiertła

Szukasz wierteł, które pomogą Ci w przyspieszeniu prac i obróbce drewna, tworzyw sztucznych oraz metalu? W sklepie ARPOL znajdziesz oryginalne narzędzia i elementy, które pozwolą Ci centrować, a zarazem sprawnie odprowadzać wióry. W narzędziach marki WERA, których dystrybucją się zajmujemy docenisz ergonomiczną budowę, która m.in. minimalizuje ryzyko odchylenia narzędzia od osi. 

Filters

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Twojej uwadze polecamy:

wiertła do drewna,

wiertła do metalu,

wiertła gwintowniki.

Twoje potrzeby są jeszcze większe? To żaden problem, ponieważ w asortymencie, obok pojedynczych elementów znajdziesz też całe zestawy, na które składają się wiertła i bity. Oto przykładowa zawartość kompletu, który zapewni Ci kompleksowe wyposażenie stanowiska roboczego i zaoferuje bardzo duże wsparcie w realizowaniu obowiązków:

uchwyt uniwersalny Rapidaptor, 

wiertła z chwytem sześciokątnym do drewna, 

bity do wkrętów z gniazdem TORX,

Pozidriv (PZ).

Duży wybór wierteł w ARPOL

Rozumiemy, jak zróżnicowane są potrzeby naszych klientów, dlatego udostępniamy im najlepsze wiertła na rynku. W większości są to produkty marki WERA, co do których mamy duże zaufanie. Zarówno pod względem jakości, jak i wytrzymałości czy dopasowania do elektronarzędzi odpowiadają one najwyższym standardom. 

W asortymencie znajdziesz takie modele jak:

wiertło kręte do precyzyjnego wiercenia w miękkim i twardym drewnie oraz laminowanych panelach, ze stali HSS. Chwyt sześciokątny 1/4" do uchwytów wg DIN ISO 1173-D 6,3,

wiertło spiralne do precyzyjnego wiercenia w metalu wykonane ze stali HSS. Chwyt sześciokątny 1/4" do uchwytów wg DIN ISO 1173-D 6,3,

wiertło-gwintownik do wiercenia, gwintowania oraz gratowania otworu. Wykonane z wysokogatunkowej stali HSS. Chwyt sześciokątny 1/4" do uchwytów wg DIN ISO 1173-D 6,3.

Sprawdź i porównaj te produkty, a jeśli nie jesteś pewien, co kupić, skonsultuj się z nami. Chętnie Ci doradzimy! Zamów wiertła w sklepie online, oszczędzają czas i pieniądze.