×

Grzechotki 1/4"


W ARPOL Narzędzia znajdziesz tylko sprawdzone narzędzia dla profesjonalistów, które ułatwią i poprawią efektywność Twojej pracy. Jeśli pragniesz podnieść standard świadczonych usług, to postaw na solidne narzędzia wysokiej jakości od najlepszych producentów.

Grzechotki 1/4 to marek Wera, Matador oraz Koken to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodności podczas codziennego wykonywania obowiązków. Mała grzechotka 1 4 doskonale sprawdzi się w warsztacie samochodowym i pozwalając na łatwe i szybkie odkręcanie i dokręcanie śrub oraz nakrętek. Zobacz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Filters

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Wysoka jakość narzędzi – grzechotki 1/4”

Poszukujesz narzędzi do uniwersalnego zastosowania w przemyśle oraz motoryzacji, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie? Zobacz produkty marek Matador, Wera oraz Koken, które oferują wytrzymałe i niezawodne narzędzia. Klucz grzechotka 1 4 przeznaczona jest do ręcznego przykręcania i odkręcania śrub lub nakrętek, dlatego doskonale sprawdzą się np. w warsztacie samochodowym, zakładzie naprawczym oraz do wszelkiego rodzaju prac serwisowo-naprawczych.  

Grzechotki dostępne w naszym asortymencie zapewniają doskonały komfort pracy, są ergonomiczne – świetnie leżą w dłoni, gwarantując bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. Naszym klientom w szczególności polecamy grzechotki 1/4, które zapewnią precyzję podczas wykonywania prac w trudnodostępnych miejscach.

Poszukujesz profesjonalnych narzędzi, które będą Ci dobrze służyć? Zobacz produkty dostępne w naszym sklepie online. Szeroki wybór pozwoli dobrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Nie jesteś pewny, które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.