×
Filtruj wg
Price
-

Lutownice


Lutownice szybko nagrzewające się

Wiele osób posiada w swoich przydomowych warsztatach lub zakładach przemysłowych lutownice. Niestety rzadko ich posiadacze są zadowoleni z ich działania czy oferowanych funkcji. Tymczasem w sklepie ARPOL czekają na Ciebie wysokiej klasy narzędzia akumulatorowe, które zastąpią te stare i mało wydajne. Urządzasz pracownię od podstaw? A może modernizujesz zawartość skrzynki z narzędziami? W każdej sytuacji rozważ zakupy w naszym sklepie internetowym.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Charakterystyka lutownic – METABO i Milwaukee

Zobacz, jak skonstruowana jest nasza oferta i jakie produkty w niej znajdziesz. Czekają m.in. lutownice marki METABO i Milwaukee – solidne, wydajne, szybko nagrzewające się. Niektóre modele, zgodnie z deklaracjami producentów są gotowe do pracy już w 30 sekund! Oszczędzaj czas i przyspiesz pracę. Pozwoli Ci na to również wygodne, intuicyjne ustawianie i blokowanie głowicy w 3 pozycjach do pracy w różnych kierunkach: 0°, 45°, 90°.

Co jeszcze zapewniają narzędzia Milwaukee? W zależności od wybranego modelu:

  • wymianę końcówek bez użycia narzędzi,
  • dwukolorową diodę do sygnalizowania statusu pracy,
  • system kontroli temperatury, który służy do utrzymania ciągłego ciepła przy całym procesie lutowania,
  • jasną diodę LED dla lepszej widoczności podczas lutowania.

Masz pytania na temat któregoś z produktu? Skontaktuj się z nami, doradcy ARPOL chętnie na wszystkie odpowiedzą.

Zamów lutownice w ARPOL online

Nie trać czasu na dojazdy do sklepów z narzędziami i szukanie oryginalnych, wydajnie pracujących produktów. Postaw na elektronarzędzia, czyli lutownice zasilane akumulatorem, pracujące długo i stabilnie po naładowaniu. Skorzystaj z ich praktycznych funkcji i zapewnij sobie najlepszy komfort pracy. Zapraszamy!