×
Filtruj wg
Marka
Price
-

Wiertarko-wkrętarki


Potrzebujesz wydajnych i wytrzymałych elektronarzędzi, które usprawnią codzienną pracę w Twoim warsztacie? Chcesz zapewnić najlepszy sprzęt swoim pracownikom, aby mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie? W sklepie internetowym ARPOL znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy zaawansowane wiertarko-wkrętarki akumulatorowe dla profesjonalistów! 

Filters

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Wszechstronność i niezawodność

Nowoczesne wiertarko-wkrętarki akumulatorowe METABO to połączenie najwyższej jakości komponentów i rygorystycznie przestrzeganych standardów produkcji. Niemiecka marka od przeszło 100 lat dostarcza klientom w Europie na świecie narzędzia, które wyróżniają się trwałością i ergonomią użytkowania. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe są dostępne w ARPOL w wersji o napięciu akumulatora 10,8 V – poręczna, lekka wkrętarka, oraz 18 V. Większe wkrętarki dwubiegowe w 3 klasach wydajności doskonale sprawdzają się w czasie pracy w trudnych warunkach. Klientom szukającym mocnego sprzętu, polecamy modele z serii LTX. Ich bezszczotkowe silniki mają szeroki zakres prędkości obrotowych oraz wysoki moment obrotowy, który nosi 120 Nm. Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe tej klasy świetnie sprawdzają się przy wierceniu w metalu oraz w drewnie, a wyróżnia je duża wydajność wkręcania. Rozwiązanie Quick-System sprawia, że możliwe są częste zmiany między wkręcaniem a wierceniem, co znacznie usprawnia pracę. 

Urządzenia METABO i Milwaukee

W ARPOL znajdziesz produkty dla profesjonalistów. Dopasuj elektronarzędzia METABO i Milwaukee do swoich potrzeb i ciesz się przez lata niezawodnością i wysoką jakością wybranych produktów. Polecamy wiertarko-wkrętarki akumulatorowe METABO wszystkim, którzy chcą zainwestować w elektronarzędzia i korzystać z nich przez lata.