×
Filtruj wg
Szerokość szczęki (b2)
Średnica szczęki
Rozmiar (b)
Długość (l)
Wykonany wg norm
Grubość klucza (a)
Szerokość szczęki (b)
Price
-

Klucze do pobijania


W asortymencie sklepu internetowego z narzędziami https://arpol-tools.com/ znalazły swoje miejsce bardzo ważne dla przemysłu ciężkiego klucze do pobijania. Klucze do pobijania używane są przede wszystkim w przemyśle stoczniowym czy budowlanym gdzie wymagane jest użycie dużej siły i niezbędne są do tego wysokiej jakości narzędzia, które wytrzymają duże obciążenia. Do takich prac najlepiej sprawdzają się klucze do pobijania, które na tle innych wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością.

Klucz do pobijania zbudowany jest z pierścienia, który umieszcza się na nakrętce lub na śrubie a druga strona klucza posiada specjalne kowadło, które służy do pobijania przez młotek.

Klucze do pobijania MATADOR oferowane przez sklep ARPOL wykonany jest z wysokiej jakości stali 31 CrV 3, dodatkowo kuty matrycowo z ocynkowaną powierzchnią. Dzięki matrycowemu kuciu klucz ma bardzo wysoką udarowość. Wykonany jest zgodnie z normą DIN 133.

Filters

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-12 z 114 pozycji

Klucze do podbijania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Profesjonalne klucze do pobijania marki MATADOR to propozycja dla osób, które pracują w przemyśle ciężkim, przemyśle stoczniowym czy budowlanym. Najlepsze klucze do pobijania MATADOR wyróżniają się na tle innych najwyższą jakością wykonania odpornością na uszkodzenia i dużą funkcjonalnością. Klucze do podbijania MATADOR, będą w stanie poradzić sobie z przykręceniem i odkręceniem różnych zaworów, nakrętek i śrub. A to co dla Użytkownika najważniejsze to niezawodność, wykonanie z trwałego materiału, solidność wykonania i bezterminowa gwarancja. Klucze do podbijania dostępne są w dwóch różnych modelach: klucze do pobijania oczkowe oraz klucze do pobijania płaskie. Odwiedź nasz sklep online https://arpol-tools.com/.