×
Filtruj wg
Price
-

Zestawy kluczy nasadowych 3/4"


Poszukujesz wysokiej jakości zestawu kluczy nasadowych ¾, które usprawnią wykonywanie codziennych obowiązków? To dobrze trafiłeś! W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz klucze nasadowe japońskiej marki Koken, które chętnie wybierane są przez fachowców na całym świecie.

Zestaw kluczy nasadowych 3 4 składa się z 12 lub 16 elementów, w skład których wchodzą nasadki ¾” 6 -kątne lub 12-kątne, grzechotka 3/4”, przedłużka oraz pokrętło przesuwne.

Sprawdź niezawodne produkty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie online. 

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zestaw kluczy nasadowych 3 4 marki Koken, to zestaw, którego nie może zabraknąć w dobrze wyposażonym warsztacie, zakładzie lub serwisie. W naszej ofercie znajdziesz zestawy składające się z 12 lub 16 elementów, dlatego możesz wykorzystywać go do szerokiego zakresu prac. W każdym zestawie znajduje się nasadka ¾” 6-kątna lub 12-kątna, grzechotka ¾”, przedłużka oraz pokrętło przesuwne. Narzędzia wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, dlatego świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie trzeba użyć dużej siły.

Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Produkty japońskiej marki Koken cieszą się popularnością wśród fachowców na całym świecie. Nic dziwnego. W ofercie producenta znajdziesz profesjonalne narzędzia wysokiej jakości.

Jeśli nie wiesz, które produkty będą najlepiej odpowiadać na Twoje potrzeby, to skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie narzędzia i akcesoria. Zapraszamy!