×
Filtruj wg
Marka
Price
-

Szlifierki


Szlifierki Milwaukke i METABO

Przygotowaliśmy bogaty asortyment szlifierek, które zaspokoją potrzeby profesjonalistów szukających niezawodnych narzędzi. Marki takie jak Milwaukee oraz METABO są znane i cenione na całym świecie, także przez nas. Zaufanie, jakim się cieszą, pozwala nam wierzyć, że spodobają się także Tobie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim intuicyjna obsługa, solidne wykonanie, wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort operatora.

W zależności od tego, jaki model wybierzesz, zwróć uwagę na różnice w funkcjach i wyposażeniu. Chodzi głównie o pojemność akumulatora – im większa, tym dłużej można pracować w danym cyklu po pełnym naładowaniu urządzenia, a także gwint wrzeciona, napięcie, średnica tarczy, maksymalna głębokość cięcia. Czasem można spotkać dodatkowe opcje, takie jak blokada włącznika czy ochrona przed odrzutem.

Filters

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Charakterystyka szlifierek z ARPOL

W sklepie ARPOL czekają na Ciebie oryginalne szlifierki marki METABO i Milwaukee. Są to elektronarzędzia o bardzo dobrych parametrach technicznych, czasem sprzedawane w zestawie z wymiennymi tarczami. Bezszczotkowe narzędzia generują dużą moc, choć pobierają mniej energii niż wcześniej.

Szlifierki z ARPOL

Proponujemy oryginalne, wydajne i niezawodne szlifierki, które na swoim wyposażeniu mają – w zależności od modelu:

  • bezobsługowy silnik bezszczotkowy o najwyższej efektywności przy maksymalnej poręczności,
  • szybki układ hamowania zapewniający najwyższy poziom ochrony użytkownika,
  • możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie,
  • akumulator obracany w krokach co 90°, dzięki czemu uzyskuje się lepszą ergonomię w każdej pozycji roboczej

Na przykładzie szlifierek METABO np. szlifierki kątowej WB 18 LT BL 11-125 widać też takie udogodnienia jak mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic, które w przypadku zablokowania tarczy minimalizuje zjawisko odrzutu do najniższego poziomu spotykanego na rynku, zapewniając maksymalną ochronę użytkownika, a także wydajny filtr przeciwpyłowy.