×
Filtruj wg
Price
-

Tarcze tnące


Tarcze tnące 

Szybko zużywające się tarcze tnące musisz na bieżąco uzupełniać i wymieniać. Te z naszej oferty posłużą Ci przez dłuższy czas, zapewniając precyzyjne cięcie bez szarpania czy uszkadzania powierzchni w inny sposób. 

Filters

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Dlaczego warto kupować oryginalne piły w zaufanym miejscu? Ponieważ ARPOL oferuje wyłącznie produkty najlepszej jakości pochodzące od znanych i cenionych w branży producentów. Wśród nich jest Promat, czyli firma oferująca różne warianty pił cechujących się:

długim okresem trwałości, 

wysoką prędkość skrawania bez wibracji,

możliwością chłodnego cięcia tarczą bez zadziorów,

Z jej pomocą przeprowadzisz wiele prac i będziesz cieszył się doskonałym standardem wykończenia. Docenią go na pewno także Twoi klienci, więc nie zastanawiaj się nad sensem tej inwestycji. Gwarantujemy, że szybko się zwróci! 

Duży wybór tarcz do cięcia

Wiadomo, że wybór tarczy jest bezpośrednio związany z rodzajem posiadanej przez Ciebie maszyny, jak również materiałem, który poddajesz obróbce. W przypadku naszych produktów polecamy tarcze do cięcia:

stali i odlewu,

metalu i kamienia,

aluminium.

Powyższe materiały, ze względu na to, że mają zróżnicowane twardości i inne cechy oraz właściwości techniczne, muszą być obrabiane starannie dobranymi narzędziami. Piły, jakie oferujemy występują w wielu rozmiarach, stąd nie trudno znaleźć te, najlepsze dla swoich potrzeb. W ofercie są piły w rozmiarze m.in.:

115x1,5x22,3 mm,

125x1,0x22,3 mm,

230x1,9x22,3 mm,

230x3,0x22,3 mm,

115x1,6x22,3 mm.

Oraz wiele innych. Nie widzisz tarczy, której potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy produkt, który wesprze Twoje prace warsztatowe oraz przemysłowe. 

Zamów tarcze marki Promat

W naszej ofercie znajdziesz tarcze Promat w wielu wariantach do wyboru. Są to akcesoria do maszyn tnących, które świetnie sprawdzają się w obróbce różnych materiałów. Polecamy m.in. tarcze ze stali nierdzewnej INOX. Są one przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych, blach i profili o cienkich ścianach.