×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Ściągacze 2ramienne


Ściągacze 2-ramienne – uniwersalne i niezastąpione

Takie narzędzia warto mieć w każdym warsztacie i zakładzie przemysłowym. Oferowane przez nas ściągacze 2-ramienne doskonale nadają się do stosowania w różnych pracach związanych z demontażem pasowanych kół zębatych, łożysk, tulei, kół pasowych, zwłaszcza tych ciasno zespolonych. 

Z uwagi na swoje przeznaczenie, ściągacz 2-ramienny znajduje zastosowanie w branży mechanicznej, samochodowej i przy serwisowaniu maszyn rolniczych. Jeżeli prowadzisz działalność w którymś z tych sektorów, zainwestuj w niezawodne narzędzia dostępne w internetowym sklepie ARPOL. 

Filters

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Wysokiej jakości stalowe ściągacze 2-ramienne

Naszym klientom proponujemy wysokogatunkowe narzędzia uniwersalne z ramionami, które można szybko przestawiać w zależności od rodzaju i miejsca prowadzonych prac. Zwracamy Twoją uwagę na jakość ich wykonania – jest ona doskonała m.in. za sprawą zastosowania stali, jako głównego materiału konstrukcyjnego. Wydajne i trwałe narzędzia są odporne na korozję, więc nadają się do eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach. Mogą pracować przy większym obciążeniu i na różnych głębokościach. 

Co jeszcze musisz wiedzieć o dostępnych w ARPOL ściągaczach 2-ramiennych?

po przełożeniu ramion ściągacz można stosować jako zewnętrzny lub wewnętrzny,

można ściągać elementy o asymetrycznych kształtach,

konstrukcja kołnierza uniemożliwia jego ześlizgiwanie się,

płynna regulacja ramion na poprzeczce gwarantuje stabilną i wygodną pracę,

dwustronny wierzchołek wrzeciona umożliwia optymalne dopasowanie wrzeciona do wału (końcówka kulista i ostra).

Dodatkowo producent Kukko (którego narzędzia dystrybuujemy) zastosował samoregenerujące zabezpieczenie antykorozyjne elementów ocynkowanych KUKKoating.

Solo lub w zestawie – akcesoria do bezinwazyjnego wyciągania łożysk kulkowych

Kupuj ściągacze solo lub w zestawie. Sprawdź dostępne komplety w sklepie ARPOL składające się z elementów do bezinwazyjnego wyciągania łożysk kulkowych. Gwarantujemy duży wybór, dobre ceny i szybką dostawę zamówień.