×

Wkrętaki


Wkrętaki

Do realizacji Twoich prac warsztatowych lub zleceń dla klienta niezbędne są wkrętaki? Te elementy z naszej oferty cieszą się dużym zainteresowaniem specjalistów z całej Polski. Klienci doceniają duży wybór, ale też niskie ceny obowiązujące w ARPOL Ponadto zwracają uwagę na duży wybór produktów w różnych wariantach. Dzięki temu robią zakupy szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Już dziś dołącz do grona zadowolonych odbiorców i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Filters

Jest 2000 produktów.

Pokazano 1-12 z 2000 pozycji

Bogaty wybór wkrętaków

W naszej ofercie znajdziesz ponad 2000 modeli wkrętaków. Są to produkty o różnych kształtach i rozmiarach, doskonale nadające się do realizowania zadań w Twoim przedsiębiorstwie. Asortyment składa się z:

wkrętaków z rękojeścią komponentową,

wkrętaków kątowych dwustronnych,

wkrętaków do podbijania,

bitów,

kluczy trzpieniowych,

wkrętaków z rękojeścią typu t,

wkrętaków nasadowych – klasycznych i giętkich,

wkrętaków flagowych,

wkrętaków odgiętych,

wkrętaków precyzyjnych ESD,

trzpieni wymiennych,

rękojeści z grzechotką,

wkrętaków udarowych.

Jak widzisz wybór jest ogromny, dlatego wierzymy, że wśród dostępnych produktów znajdziesz dokładnie takie, jakich szukasz. W przeciwnym razie skontaktuj się z nami – chętnie zweryfikujemy dla Ciebie dostępność elementów i odpowiemy na wszystkie pytania, ułatwiając Ci zrobienie zakupów online.

Zakupy wkrętaków online w ARPOL

Wkrętaki kupisz w sklepie internetowym ARPOL, którego asortyment został zaprojektowany z myślą o potrzebach fachowców działających w różnych branżach. Nasi klienci to specjaliści prowadzący własne zakłady lub pracujący w roli podwykonawców. Wszyscy jednak rozumieją, jak duże znaczenie dla powodzenia ich inwestycji mają optymalnie dobrane elementy, podzespoły czy narzędzia. 

Solidne wkrętaki są odporne na czynniki zewnętrzne. Wyposażone w wygodne uchwyty gwarantują komfort pracy w warsztatach samochodowych i innych miejscach, gdzie panują wysokie temperatury. Pozostają obojętne na kontakt z wodą czy substancjami chemicznymi i z powodzeniem służą Ci przez dłuższy czas.