×

Wkrętaki


Do realizacji większości prac warsztatowych lub zleceń dla klienta niezbędne są wkrętaki. Wkrętaki to jedne z podstawowych narzędzi ręcznych obecne w przydomowych warsztatach, serwisach samochodowych czy w zakładach produkcyjnych, służą przede wszystkim do odkręcania, przykręcania oraz do pobijania. Najlepsze wkrętaki to takie, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ergonomiczna rękojeścią a także dodatkowo wzmocnioną końcówką, która jest odporna na ścieranie. W ofercie sklepu internetowego z narzędziami arpol-store.com oferujemy szeroką gamę wkrętaków takich producentów jak: MATADOR czy WERA, które charakteryzują się wysoką jakości a wykonania, wysoką odpornością na uszkodzenia i ergonomiczną rękojeścią, która świetnie trzyma się w dłoniach.

Filters

Jest 1804 produktów.

Pokazano 1-12 z 1804 pozycji

Najlepszy wybór profesjonalnych wkrętaków

W ofercie sklepu internetowego www.arpol-store.com każdy profesjonalista jak również hobbysta znajdzie wkrętak idealny dla siebie i odpowiedni do profilu swojej pracy. Oferta profesjonalnych wkrętaków obejmuje najlepsze wkrętaki światowych producentów jak MATADOR czy WERA.

Wkrętaki można kupić pojedynczo ale warto przyjrzeć się bliżej zestawom wkrętaków oferowanych przez najlepszych producentów narzędzi firmy MATADOR czy WERA.

Oferta profesjonalnych śrubokrętów obejmuje miedzy innymi: wkrętaki z rękojeścią komponentową, wkrętaki do pobijania, wkrętaki precyzyjne, wkrętaki nasadowe, wkrętaki flagowe, wkrętaki odgięte, wkrętaki z rękojeścią typu T, wkrętaki precyzyjne ESD a także wkrętaki udarowe. Jak widać propozycji jest bardzo wiele i każdy znajdzie najlepszy wkrętak dla siebie.

Profesjonalne wkrętaki na wyciągnięcie ręki.

Wkrętaki kupisz w sklepie internetowym ARPOL, którego asortyment został zaprojektowany z myślą o potrzebach fachowców działających w różnych branżach. Nasi klienci to specjaliści prowadzący własne zakłady lub pracujący w roli podwykonawców. Wszyscy świetnie rozumieją to, jak ważne jest aby praca, którą wykonują była wykonana profesjonalnie a do tego niezbędne są im profesjonalne wkrętaki, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia i wystarczają na bardzo długo a wielogodzinna praca nie jest dla nich uciążliwa ale staje się przyjemnością dzięki odpowiedniej ergonomicznej rękojeści, która nie męczy dłoni ale swobodnie się do niej dopasowuje.

Najlepsze wkrętaki są odporne na czynniki zewnętrzne, nie korodują po kontakcie z wodą czy wilgocią a trzymane w zabrudzonej dłoni nie wypadają dzięki antypoślizgowym rękojeścią i nie staczają się ponieważ są wyposażone w dodatkowy kołnierz, który chroni wkrętak przed stoczeniem. Wyposażone w wygodne uchwyty gwarantują komfort pracy w warsztatach samochodowych i innych miejscach wykonywania pracy oraz pozostają obojętne na kontakt z wodą czy substancjami chemicznymi.