×
Arpol
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce półokrągłe


Szczypce półokrągłe

W miejscach, które są trudno dostępne potrzebujesz wsparcia w postaci szczypiec. Modele półokrągłe świetnie sprawdzają się w różnych rodzajach prac precyzyjnych, wymagających manewrowania na ograniczonym obszarze. Nie tylko przy chwytaniu, ale też przecinaniu kabli, drutów oraz przewodów poradzą sobie narzędzia z oferty ARPOL. A są to wyłącznie markowe produkty wyróżniające się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. 

Markowe szczypce półokrągłe

Naszym klientom prezentujemy asortyment oryginalnych szczypiec półokrągłych, które świetnie nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i specjalistycznego. Narzędzia ręczne z oferty ARPOL to przede wszystkim wyroby takich marek jak Matador czy Knipex. Cechują się dostępnością w kilku rozmiarach oraz różnymi zakończeniami – prostymi, płaskimi i wygiętymi. 

Trwałość szczypiec wynika z jakości ich wykonania. Powstają z wysokogatunkowej stali narzędziowej z matowo-chromowaną powierzchnią, co oznacza dobrą odporność na wilgoć i brak zagrożenia rdzą. Inną opcją są narzędzia ze stali elektrycznie wanadowej, kutej i dodatkowo hartowanej olejowo. Takie połączenie jest gwarancją jakości na lata.

Filters

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Różne rodzaje szczypiec w ARPOL

W sklepie ARPOL czekają na Ciebie różne rodzaje szczypiec do prowadzenia prac związanych z chwytaniem, gięciem oraz przecinaniem materiałów miękkich i o średnim stopniu twardości. Polecamy Ci szczypce półokrągłe proste oraz tnące w różnych rozmiarach – od 125 do 205 mm. Możesz kupić tylko jedną sztukę lub od razu kilka, aby skompletować zestaw narzędzi potrzebny do prowadzenia prac w Twoim warsztacie. 

Na uwagę zasługuje sposób wykończenia szczypiec, które mają rękojeści w ergonomicznym kształcie, wygodnie leżące w dłoni. Nawet wielogodzinna praca z ich użyciem nie jest trudna czy męcząca, bo mają elementy powlekane tworzywem sztucznym. Antypoślizgowe uchwyty stabilnie leżą w dłoni. 

Zachęcamy do zrobienia zakupów online w sklepie ARPOL. Czekają na Ciebie wysokiej jakości szczypce półokrągłe do chwytania i cięcia. Spełniają one normy przewidziane dla tego typu produktów, w tym DIN ISO 5745.