×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce czołowe


Szukasz wytrzymałych narzędzi, dzięki którym poprawisz tempo wykonywanych zadań? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy korzystali z niezawodnego sprzętu? Postaw na produkty dostępne w sklepie internetowym Arpol. Sprawdź, jak będzie wyglądała Twoja codzienna praca, gdy wybierzesz wysokiej jakości szczypce tnące czołowe

Filters

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Niemiecka jakość i precyzja

W Arpol sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które cieszą się uznaniem profesjonalistów w Europie i na świecie. Na naszych wirtualnych półkach czekają na Ciebie szczypce tnące czołowe Matador oraz Kipex 2 komponentowe oraz PCV. Knipex to producent, który zalicza się do grona najbardziej uznanych marek szczypcowych na świecie. Tę pozycję zapewniły mu narzędzia wytrzymałe, niezawodne i jednocześnie ergonomiczne –  umożliwiające komfortową pracę w każdych warunkach. Szczypce tnące czołowe Knipex są produkowane z najwyższej jakości stali, która jest kuta, a następnie hartowana wielostopniowo olejowo. Dodatkowo hartowane ostrza sprawiają, że szczypcami Knipex przetniesz zarówno miękki, jak i twardy drut. Co więcej, skręcisz i przetniesz również drut zbrojeniowy, a podczas jego wiązania zachowasz optymalny zakres ruchu dzięki główce o specjalnym kształcie. Wybierz szczypce tnące czołowe Knipex, by poprawić efektywność swojej pracy. 

Produkty dla Ciebie w Arpol

W sklepie internetowym Arpol znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wyposażyć stanowisko pracy, warsztat, zakład, czy profesjonalną halę produkcyjną. Oferujemy urządzenia i narzędzia do wykonywania prostych czynności oraz zaawansowany sprzęt dla profesjonalistów. Sprawdź szczypce  i inne narzędzia ręczne dostępne w naszym sklepie i przekonaj się o wysokiej jakości produktów dostępnych w Arpol!