×

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. to polska firma rodzinna z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od początku działalności zajmowaliśmy się dostarczaniem profesjonalnych narzędzi wysokiej jakości oraz wyposażenia dla lokalnego przemysłu. Największy wpływ na rozwój firmy miała współpraca z Wojskiem Polskim, która rozpoczęła się w 1998 roku. Nacisk na innowacje i potrzeba nieustannego podnoszenia kompetencji, doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. 

Dzisiaj ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. to dystrybutor narzędzi, którego wyróżniają liczne kontrakty z najlepszymi producentami w Europie i na świecie, bogata oferta profesjonalnych narzędzi warsztatowych, zespół specjalistów, a także profesjonalne doradztwo w wyborze produktów. Wciąż koncentrujemy się na dostarczaniu solidnych narzędzi dla profesjonalistów cechujących się najwyższą jakością. Narzędzia, które dostarczamy cechują się niezawodnością i wytrzymałością – to najważniejsze cechy naszych produktów. Największą wartość ma dla nas spełnienie oczekiwań Klientów, ponieważ traktujemy biznes, jako szansę na spotkanie z drugim człowiekiem. 

„Dzisiaj zarówno przygotowanie merytoryczne pracowników ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o., jak i oferta mają ściśle spełniać przede wszystkim jakościowe wymagania potencjalnych odbiorców.”   


Zależy nam, aby narzędzia dostępne w ofercie ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. były chętnie wybierane przez profesjonalistów oraz hobbystów w całej Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie sklepu internetowego. Jest to kolejna, ale na pewno nie ostatnia innowacja, w działalności naszej firmy. 

 Dystrybutor solidnych narzędzi