×

Przedłużki do nasadek 1/2"


Przygotowaliśmy bogaty i zróżnicowany asortyment narzędzi wraz z wymiennymi częściami, które są przeznaczone dla profesjonalistów. Przy pomocy oferowanych rozwiązań znacznie poprawisz komfort swojej pracy, przyspieszysz realizację zadań i zwiększysz poziom zadowolenia ze świadczonych usług. To wszystko za sprawą paradoksalnie niewielkich elementów, jakimi są przedłużki 1/2” dostępne w sklepie Arpol.

Filters

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Markowe przedłużki 1/2” w naszym asortymencie

Nadszedł czas na zwiększenie wydajności pracy? Unowocześnienie wyposażenia warsztatu lub uzupełnienie skrzynki z narzędziami o solidne przedłużki 1/2”? Te z naszej oferty pozwolą Ci realizować rozmaite zadania związane przede wszystkim z tworzeniem instalacji rozprowadzających centralne ogrzewanie, a także ciepłą wodę użytkową. Ze względu na duże wymagania stawiane tym sieciom, wybór każdego elementu montażowego jest niesłychanie ważny. 

Jako ekspert w swoim fachu na pewno wiesz, jak istotne jest stosowanie solidnych, niezawodnych elementów. Dlatego Twojej uwadze polecamy nasz asortyment, a w nim:

    • przedłużki 1/2” Matador,

    • przedłużki 1/2” Koken,

    • przedłużki 1/2” Wera,

    • przedłużki 1/2” Gedore,

    • przedłużki 1/2” Stahlwille.

Powyższe produkty o średnicy 15 mm przydają się podczas prac montażowych, tam gdzie liczy się trwałość połączeń i szczelność sieci. Dlatego też renomowani producenci oferują elementy wykonane z mosiądzu, który ma bardzo dobre parametry i wysoką odporność na korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Na zakupy dla profesjonalistów zapraszamy do Arpol!