×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Narzędzia wtykowe


Szukasz wysokiej jakości narzędzi wtykowych, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykonywać swoją pracę? Chcesz zagwarantować swoim klientom niezmiennie wysoką jakość usług? W naszym sklepie internetowym oferujemy narzędzia wtykowe STAHLWILLE, MATADOR i WERA – niemieckich producentów, których produkty są rozpoznawalne na całym świecie. 

Filters

Jest 84 produktów.

Pokazano 1-12 z 84 pozycji

Precyzja i skuteczność działania 

Narzędzia wtykowe dynamometryczne pozwolą Ci na precyzyjne dokręcanie elementów w pojazdach mechanicznych i urządzeniach. Dzięki nim możesz szybko, precyzyjnie i z odpowiednią siłą dokręcać wybrane elementy – śruby i nakrętki. Nasi klienci wykorzystują w swoich warsztatach: mierniki oraz wzmacniacze momentu, które usprawniają pracę. W naszym sklepie znajdziesz również pokrętła dynamometryczne dostępne pojedynczo oraz w zestawach z głowicami. Oferujemy między innymi głowice z zabierakiem, kluczem oczkowym oraz płaskim. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz narzędzia, których potrzebujesz! 

W Arpol stawiamy na wysoką jakość narzędzi, dlatego naszą ofertę zbudowaliśmy, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań niemieckich producentów. Narzędzia wtykowe MATADOR cieszą się powszechnym uznaniem klientów w Polsce i za granicą. Ponadczasowa jakość sprawia, że są chętnie wybierane przez właścicieli warsztatów mechanicznych oraz samochodowych, jako stały element wyposażenia. Naszym klientom polecamy również wytrzymałe narzędzia wtykowe WERA, które są niezwykle wygodne w użyciu. W Arpol znajdziesz osprzęt, który usprawni Twoją codzienną pracę!