×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Wkrętaki precyzyjne ESD


Wkrętaki precyzyjne ESD

Niezawodne narzędzia w Twoim warsztacie pracy to gwarancja wysokiej jakości oraz zadowolenia – pracowników i klientów. Do prowadzenia precyzyjnych prac, polecamy wkrętaki ESD. To produkty przeznaczone do bezpiecznego odprowadzania energii elektrostatycznej w kontrolowanych warunkach. Jeżeli szukasz dobrych akcesoriów, polecamy te z naszej oferty. Są to zarówno pojedyncze narzędzia ręczne, jak również całe zestawy składające się np. z 6 elementów w różnych rozmiarach. 

Filters

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-12 z 50 pozycji

Mocne i wytrzymałe wkrętaki precyzyjne

Zrozumiałe jest, że narzędzia ręczne muszą być solidne i mocne, gotowe do eksploatowania w różnych warunkach i sytuacjach. Dlatego też polecamy wkrętaki precyzyjne ESD marki WERA. Są one zabezpieczone przed ładunkami elektrostatycznymi i związanymi z nimi uszkodzeniami. Na uwagę zasługują też inne aspekty konstrukcyjne oraz styl wykończenia narzędzi. To m.in.:

możliwość wsparcia dłoni na obrotowym kołpaku,

strefa podkręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka, co pozwala na szybkie obracanie palcami, a nie czasochłonne pokręcanie,

miękkie wkładki gumowe w strefie przenoszenia siły, co pozwala na przenoszenie wysokich momentów obrotowych,

precyzyjna strefa zapewniająca kontrolowanie kąta obrotu narzędzia,

końcówka black point zapewniająca idealne dopasowanie oraz wysoki poziom ochrony przed korozją,

system „take it easy”, czyli kolorystyczne oznakowanie narzędzi ułatwiające ich lokalizację w skrzynce.

Staranna konstrukcja, przemyślane wykończenie oraz praktyczne funkcje – każdy aspekt narzędzi WERA zasługuje na uznanie!

Zamów wkrętaki precyzyjne ESD

Potrzebujesz dobrych narzędzi? Masz zaufanie do znanych marek polecanych przez specjalistów? Również w ARPOL zachęcamy do takich wyborów, jako bezpiecznych i ekonomicznych. Z pomocą naszych doradców na pewno znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązania i zrobisz wygodne zakupy online bez wychodzenia z domu.

Serdecznie zapraszamy na udane zakupy profesjonalnych narzędzi online!