×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Nasadki 6kątne 1"


Trwałe nasadki 6-kątne 1”

Regularnie inwestujesz w wyposażenie swojego zakładu? Zależy Ci, by pracownicy korzystali z wytrzymałego sprzętu oraz niezawodnych narzędzi, a klienci byli obsługiwani zgodnie z najwyższymi standardami w branży? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Arpol i wybierz starannie wyselekcjonowane produkty dla profesjonalistów. Postaw na sprawdzone rozwiązania, których jakość odczujesz w swojej codziennej pracy.

Filters

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Postaw na jakość

W Arpol od ponad 20 lat wspieramy naszych klientów w wyborze niezawodnych urządzeń do serwisów, warsztatów i zakładów. Jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, w zachowaniu wysokiej efektywności działań, pomagają zarówno duże sprzęty, jak i najmniejsze narzędzia ręczne i akcesoria. Dlatego współpracujemy z najlepszymi niemieckimi producentami, których towary są znane i cenione przez profesjonalistów w Europie i na świecie. Chcemy Ci zaproponować nasadki 6-kątne 1” Matador, Gedore i Stahlwille, które wyróżniają się jakością wykonania, rodzajem użytych materiałów i wysokimi standardami produkcji. Polecamy również nasadki 6-kątne 1” Koken – japońskiego producenta, którego akcesoria cieszą się uznaniem w serwisach i warsztatach na całym świecie.

Arpol – oferta dla Ciebie

Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów, postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania. Wybierając nasze produkty, masz pewność wysokiej jakości. Oferujemy nasadki 1” 6kątne standardowe i długie oraz nasadki 1” długie. W naszym sklepie internetowym są dostępne również zestawy kluczy nasadowych 1”. Regularnie uzupełniamy naszą ofertę i dostosowujemy ją do potrzeb klientów. Wybierz wysokiej jakości – trwałe i niezawodne nasadki 6-kątne 1” oraz nasadki 1/2”, czy 3/4”, które pozwolą Ci zachować wysokie standardy pracy. W ofercie sklepu internetowego Arpol na pewno znajdziesz narzędzia dla siebie!