×
Filtruj wg
Price
-

Noże monterskie


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości klasyczne noże monterskie ze składanym ostrzem i rękojeścią z drewna, która gwarantuje pewne trzymanie noża w dłoni. 

Noże monterskie marki Matador to uniwersalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w profesjonalnym zakładzie oraz przydomowym warsztacie. 

Podczas montażu instalacji elektrycznych niezbędne jest ostre narzędzie przeznaczone do obróbki kabli. Dlatego noże monterskie dla elektryków posiadają okrągły skrobak do kabli.  Zobacz naszą ofertę.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Noże monterskie to uniwersalne narzędzia, które doskonale sprawdzą się podczas wielu pracy, np. w elektryce czy ogrodzie.

Wykonując instalacje elektryczne niezbędne jest ostre narzędzie, które doskonale poradzi sobie z obróbką kabli. Noże monterskie dla elektryków posiadają okrągły skrobak, który ułatwia obróbkę kabli.

Dobrze dobrane noże monterskie ułatwiają i usprawniają pracę podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Niewielkie rozmiary oraz ergonomiczna rękojeść zapewniają komfort oraz wygodę.

W naszej ofercie przygotowaliśmy profesjonalne narzędzia najwyższej jakości, dlatego bez problemu skompletujesz wyposażenie swojego warsztatu. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą wybrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu online.