×
Filtruj wg
Price
-

Suwmiarki noniuszowe


Suwmiarki noniuszowe to podstawowe narzędzie służące do pomiaru szerokości, grubości, głębokość oraz rozstawu elementów przedmiotu. To powszechnie używane uniwersalne urządzenie, które pozwala na odczyt dziesiątych części milimetra z dodatkowej podziałki zwanej noniuszem. Dużą zaletą urządzenia jest wysoka precyzja pomiaru, przy jednoczesnej prostej konstrukcji i łatwej obsłudze. W ofercie naszego sklepu znajdziesz suwmiarki noniuszowe niemieckiej marki Promat, którą charakteryzuje wysoka jakość produktów.

Filters

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Suwmiarki noniuszowe to precyzyjne i uniwersalne urządzenie przeznaczone do mierzenia, którego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie.

Suwmiarka posiada szczęki górne przeznaczone do pomiaru wymiarów zewnętrznych. Narzędzie wyposażone w śrubę ustalającą i regulującą precyzję. Wartość pełnych milimetrów wskazywane są przez kreskę "0" noniusza.

 W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór suwmiarek noniuszowych niemieckiej marki Promat. Oferta marki charakteryzuje się produktami wysokiej jakości, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Matowa, chromowana skala suwmiarek zapewnia doskonałą czytelność.

Jeśli poszukujesz narzędzia pomiarowego, które będzie precyzyjne, niezawodne i dokładne, to zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego. Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy skompletują dla Ciebie niezawodne narzędzia najwyższej jakości.