×
Filtruj wg
Price
-

Wskaźniki momentu obrotowego


W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz profesjonalne, wysokiej jakości narzędzia, które ułatwią i usprawnią Twoją codzienną pracę. Wskaźnik momentu obrotowego gwarantuje wygodną, precyzyjną oraz długą pracę. W naszej ofercie dostępne są miernik momentu obrotowego niemieckiej marki Wera.

Ergonomiczne narzędzia

Szeroki wybór typu i wielkości gniazd systemu TORX®, TORX PLUS® i gniazd sześciokątnych pozwoli dopasować urządzenie do pomiaru momentu obrotowego idealnie do Twoich potrzeb. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim warsztacie. 

Filters

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Pełna kontrola nad procesem i wysoka jakość produktów 

Dostępne w naszej ofercie mierniki momentu obrotowego ze smukłym trzpieniem sześciokątnym, mają nielimitowaną wartość momentu odkręcającego. Narzędzie doskonale nadaje się do mocno osadzonych wkrętaków z gniazdem TORX. Wskaźnik momentu obrotowego to ergonomiczne narzędzie z idealnie wyprofilowanym uchwytem z antypoślizgowymi wstawkami, które zapewniają wygodny i pewny chwyt.  

Pomiar momentu obrotowego ułatwi nawet wielogodzinną pracę oraz dostęp do trudno dostępnych miejsc. 

Dostępne w naszej ofercie mierniki momentu obrotowego charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz niezawodność podczas wykonywanych prac. Narzędzie doskonale sprawdzi się w wymagających i trudnodostępnych miejscach. Wskaźniki momentu obrotowego w naszej ofercie różnią się rozmiarem oraz kształtem, co pozwala dopasować narzędzie do charakteru wykonywanych prac. 

Jako profesjonaliści stawiamy na produkty najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znajdziesz urządzenie do pomiaru momentu obrotowego niemieckiej marki Wera. Jeśli poszukujesz profesjonalnych narzędzi dla Twojego biznesu, to skontaktuj się z nami! Pomożemy dopasować rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.