×
Filtruj wg
Price
-

Wkrętaki z rękojeścią typu T


Prezentujemy wkrętaki z rękojeścią typu T, które oprócz wysokiej funkcjonalności i sprawności odznaczają się przyjemną w dotyku konstrukcją. To ważne, abyś w czasie długiej i trudnej pracy miał zapewniony dostęp do ergonomicznych narzędzi. Te z rękojeścią 2-komponentową poprzeczną „T” mają przewidziane dodatkowe wgłębienia zapewniające palcom stabilność oraz brak odgnieceń. Jest to ważne ze względu na przenoszenie siły i pracę bez dojmującego uczucia zmęczenia. Antypoślizgowy uchwyt pozwoli cieszyć się wysoką precyzją prac, ich dobrym tempem oraz komfortem.  

Filters

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Asortyment wkrętaków w ARPOL

Zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do dużej grupy zróżnicowanych pod względem rozmiaru i funkcjonalności produktów. Są wśród nich wkrętaki z rękojeścią typu T uchodzące za jedne z najpotrzebniejszych zarówno w przydomowych warsztatach, jak i zakładach przemysłowych. U nas możesz zamówić je solo lub w zestawach – zyskujesz od razu wszystkie podręczne narzędzia niezbędne do prowadzenia prac. Jeszcze przyjemniej będzie korzystać z wkrętaków, w których został zastosowany system wyszukiwania „take it easy”, czyli oznakowanie kolorystyczne.

Proponujemy szereg narzędzi pochodzących od znanych i cieszących się zaufaniem producentów, takich jak WERA. Dostępne są różne warianty wkrętaków, w tym Wkrętak TX25x200mm 467 TORX HF, wkrętak nasadowy 8x230mm 495, wkrętak rękojeść typu T, Hex Plus 8x150mm 454 HF. Dostępne są także elementy narzędzi - rękojeść T do trzpieni 6mm 95 Vario.

Zamów online narzędzia do wkręcania

Serdecznie zapraszamy na wygodne i szybkie zakupy online w sklepie internetowym z narzędziami ARPOL. Zrobisz je bez wychodzenia z domu, a kompletną, dobrze zabezpieczoną przesyłkę otrzymasz na wskazany przy zamówieniu adres. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chętnie odpowiemy na nie telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie procesu zakupowego – od porównywania produktów, aż po podjęcie ostatecznej decyzji.