×
Filtruj wg
Price
-

Mikrometry cyfrowe


Mikrometry cyfrowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości urządzenia pomiarowe, które doskonale sprawdzą się w Twoim warsztacie.

Mikrometr cyfrowy od analogowego odróżnia wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który wyświetla wartości pomiaru. Urządzenie posiada funkcję, która umożliwia ustawienie zera pomiarowego w dowolnym punkcie.

Mikrometr elektroniczny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pobranie wymiarów geometrycznych przedmiotów z materiałów twardych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości mikrometry elektroniczne niemieckiej marki Promat. Sprawdź naszą ofertę!

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Mikrometr elektroniczny to profesjonalny przyrząd pomiarowy służący do mierzenia wymiarów geometrycznych przedmiotów z materiałów twardych. Mikrometry cyfrowe posiadają wyświetlacz, który ułatwia odczyt wartości. Urządzenie sprawdzi się przy pomiarach wymagających bardzo wysokiej dokładności.

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz wysokiej jakości mikrometry cyfrowe, których nie może zabraknąć w profesjonalnym warsztacie lub hali produkcyjnej. 

Mikrometr elektroniczny to bardzo precyzyjne narzędzie polecane tam, gdzie wymagana jest duża dokładność pomiaru, czyli np. przy produkcji precyzyjnych części. 

Dobierając asortyment do naszej oferty dbamy o to, żeby wszystkie produkty były najwyższej jakości. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz mikrometry cyfrowe niemieckiej marki Promat, która stawia na solidność oraz precyzję. 

Jeśli nie jesteś pewien, który mikrometr elektroniczny będzie dopasowany do Twoich potrzeb, to skontaktuj się z naszymi doradcami.