×

Szczypce


Szczypce warsztatowe to jedne z najbardziej popularnych narzędzi wśród narzędzi ręcznych. Głównym zadaniem szczypiec jest przytrzymywanie elementów, cięcie drutu lub innych materiałów, zgniatanie, zaginanie, kształtowanie i wiele innych funkcji, które są uzależnione od rodzaju i kształtu szczęk szczypiec.

W sklepie internetowym z narzędziami arpol-store.com przedstawiamy szeroką gamę szczypiec, wśród których każdy profesjonalista jak również hobbysta znajdzie odpowiedni szczypce do wykonywanych zadań i do codziennej pracy.

Prezentujemy szczypce światowych marek, producentów takich jak: MATADOR, KNIPEX, które można kupić pojedyncza jak również w przygotowanych już gotowych zestawach.

Filters

Jest 554 produktów.

Pokazano 1-12 z 554 pozycji

Szczypce warsztatowe najwyższej jakości

Szczypce to jedne z najbardziej popularnych narzędzi ręcznych używane niemalże w każdym zakładzie produkcyjnym, przydomowym warsztacie czy serwisie. Szczypce są niezbędne podczas majsterkowania, prac domowych, a także przy wielu specjalistycznych czynnościach. Szczypce to narzędzie, które znajdzie zastosowane niemalże w każdym zawodzie, szczypce to narzędzia dla mechanika, ale też narzędzie, które powinno się znaleźć wśród podręcznych akcesoriów narzędziowych w każdym domu czy zakładzie pracy. 

Rodzajów szczypiec jest mnóstwo począwszy od szczypiec uniwersalnych, poprzez okrągłe, płaskie, tnące boczne, czołowe, do ściągania izolacji, do gwoździ, szczypce do rur, do pierścieni po szczypce precyzyjne dla elektroników czy szczypce specjalne.  

W sklepie internetowym www.arpol-store.com oferta szczypiec jest przeogromna, ponieważ wybór rodzajów szczypiec na rynku jest bardzo szeroka. Jeśli nie wiesz jakie szczypce wybrać to doskonałym rozwiązaniem są zestawy szczypiecMoże on obejmować zarówno szczypce uniwersalne jak i szczypce specjalne przeznaczone do profesjonalnych, precyzyjnych prac. Szczypce są narzędziami odpowiednimi do zaciskania, zaginania oraz cięcia różnych materiałów. Dzięki doborowi odpowiednich szczypiec, szybko i z łatwością dokonasz wszelkich robót naprawczych. Te precyzyjne przyrządy zapewnią potrzebną precyzję chwytu i sprawią, że praca stanie się przyjemnością.

Niezawodne szczypce najlepszej jakości

Szczypce to narzędzia ręczne, które obok kluczy czy nasadek są najczęściej używanymi narzędziami. Szczypce z oferty KNIPEX czy MATADOR to szczypce charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i narzędzia te cieszą się uznaniem profesjonalistów i są polecane wszędzie tam, gdzie liczą się precyzja działania oraz wygoda. Zadbaj o odpowiednie wyposażenie stanowisk pracy w Twojej firmie i wybierz niezawodne. Szczypce KNIPEX i MATADOR. Zainwestuj w rozwiązania marek, które wyróżniają wysokie standardy, znajomość fachu oraz nacisk na innowacje sprawiają, że szczypce dostępne w sklepie internetowym www.arpol-store.com nie mają sobie równych.

Praktyczne rozwiązania 

Szczypce warsztatowe KNIPEX i MATADOR to nie tylko narzędzia wysokiej jakości, wykonane z materiałów najwyższej jakości ale to przede wszystkim narzędzia, które doskonale leżą w dłoni, ich rękojeści są bardzo ergonomiczne i nawet wielogodzinna praca szczypcami warsztatowymi KNIPEX czy MATADOR nie męczy. Rękojeści dopasowują się do dłoni i nie wyślizgują się z niej. Szczypce KNIPEX czy MATADOR posiadają mechanizm precyzyjnej regulacji, który zapewnia optymalne dopasowanie szczypiec do przedmiotów różnej wielkości przy jednoczesnym zachowaniu pozycji wygodnej dla dłoni. To także powierzchnia chwytająca ze specjalnie hartowanymi zębami o dużej odporności na zużycie i profesjonalna, niezawodna blokada sworznia, która zapobiega przypadkowemu przestawieniu narzędzia. Szczypce warsztatowe KNIPEX i MATADOR to profesjonalne produkty, które na pewno znajdą zastosowanie w Twoim warsztacie.