×

Szczypce


Chcesz wyposażyć swój warsztat w najlepsze narzędzia dostępne na rynku? A może pracujesz sam i musisz mieć sprzęt, dzięki któremu poradzisz sobie w każdej sytuacji? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Arpol na wysokiej jakości szczypce niemieckich producentów. Zainwestuj w rozwiązania, które charakteryzują się starannością wykonania i wygodą użytkowania. 

Filters

Jest 531 produktów.

Pokazano 1-12 z 531 pozycji

Narzędzia dla profesjonalistów 

Słynące z wysokiej jakości narzędzia cieszą się uznaniem profesjonalistów i są polecane wszędzie tam, gdzie liczą się precyzja działania oraz wygoda. Zadbaj o odpowiednie wyposażenie stanowisk pracy w Twojej firmie i wybierz niezawodne szczypce Knipex i Matador. Zainwestuj w rozwiązania marek, które mogą poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji narzędzi. Wysokie standardy, znajomość fachu oraz nacisk na innowacje sprawiają, że szczypce dostępne w Arpol nie mają sobie równych.

Praktyczne rozwiązania 

Szczypce Knipex i Matador to nie tylko estetyczne narzędzia, które doskonale leżą w dłoni. To również mechanizm precyzyjnej regulacji, który zapewnia optymalne dopasowanie szczypiec do przedmiotów różnej wielkości przy jednoczesnym zachowaniu pozycji wygodnej dla dłoni. To także powierzchnia chwytająca ze specjalnie hartowanymi zębami o dużej odporności na zużycie i profesjonalna, niezawodna blokada sworznia, która zapobiega przypadkowemu przestawieniu narzędzia. Szczypce Knipex i Matador to świetne produkty, które na pewno znajdą zastosowanie w Twoim warsztacie. 

Bogata oferta Arpol

W Arpol od ponad 20 lat wspieramy klientów w wyborze niezawodnych narzędzi. Pomagamy w wyposażaniu pojedynczych stanowisk pracy oraz całych zakładów. Oferowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość. Co więcej, stale pracujemy nad wzbogacaniem naszej oferty w nowe rozwiązania, aby zagwarantować naszym klientom dostęp do najnowszych technologii i europejskich rozwiązań. Polecamy szczypce oraz profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, a także produkty do pracy ręcznej takie jak klucze. Jesteśmy przekonani, że decydując się na narzędzia i urządzenia ze sklepu internetowego Arpol, zostawisz konkurencję daleko w tyle!