×
Filtruj wg
Price
-

Suwmiarki zegarowe


Suwmiarki zegarowe dostępne w naszym sklepie charakteryzuje niezawodna jakość oraz doskonała precyzja pomiaru. Narzędzie posiada czujnik zegarowy, który wskazuje pomiar z dokładnością od dziesiętnych części milimetra do setnych części milimetra. Urządzenie doskonale nadaje się do pomiarów kontrolno-porównawczych, ponieważ zegar pokazuje różnice w pomiarach.

Suwmiarki zegarowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty marki Promat. Niezawodna precyzja i doskonała jakość wykonania sprawiają, że suwmiarka zegarowa doskonale sprawdzi się w Twoim warsztacie. 

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Suwmiarki zegarowe marki Promat do doskonała precyzja pomiaru oraz wysoka jakość, która gwarantuje niezawodność podczas wykonywanych prac. Suwmiarka posiada okrągłą skalę z 1-wskazówkowym układem pomiarowym, który umożliwia pomiary wewnętrzne, zewnętrzne i głębokości.

Suwmiarka zegarowa z odczytem analogowym jest jednym z podstawowych przyrządów pomiarowych, którego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie. Wykonana z wysokiej jakości hartowanej stali suwmiarka umożliwia pomiary wewnętrzne, zewnętrzne i głębokości.

Poszukujesz suwmiarki zegarowej, która będzie niezwykle precyzyjna, niezawodna i wykonana z materiałów najwyższej jakości? Zobacz naszą ofertę i poznaj rozwiązania, które ułatwią Twoją codzienną pracę. Jeśli nie wiesz, które rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie, to skontaktuj się z naszymi doradcami.