×

Nasadki udarowe


Szukasz sprawdzony nasadek udarowych do kluczy i wkrętarek? Priorytetem jest dla Ciebie jakość i niezawodność? W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór narzędzi znanych i cenionych producentów. W ciągu ponad 25 lat działalności nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami. Wśród nich znajdują się doskonale znane firmy MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Oferujemy nasadki udarowe, które sprawdzą się w profesjonalnych warsztatach i serwisach.

Filters

Jest 197 produktów.

Pokazano 1-12 z 197 pozycji

Funkcjonalne i trwałe nasadki udarowe

Nasadki do kluczy udarowych gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i podnoszą komfort podczas pracy. Dzięki specjalnej konstrukcji i najwyższej jakości materiałom elementy nie ulegają zniszczeniu podczas pracy z udarem. Są odporne na pęknięcia oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasadki firmy MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE charakteryzują się dłuższą żywotnością. Użycie odpowiednio dopasowanych elementów znacznie podnosi wydajność pracy. Nasadki udarowe dostępne w sklepie ARPOL dają o wiele większe możliwości zastosowania aniżeli tradycyjne modele.

Dużym atutem naszej oferty jest zróżnicowanie dostępnych elementów. W asortymencie mamy nasadki udarowe 6-kątne standardowe i długie, 12-kątne standardowe i długie oraz elementy typu TORX. To ułatwi złożenie kompletu narzędzi niezbędnych w Twoim warsztacie. Możesz także wybrać jeden z oferowanych zestawów.

Nasadki udarowe dla profesjonalistów

W ofercie sklepu internetowego ARPOL znajdują się nasadki udarowe przeznaczone dla profesjonalistów. Sprzedawane elementy mogą być używane z urządzeniami pneumatycznymi oraz grzechotkami. To tylko potwierdza ich uniwersalność. Nasadki są odporne na zmienne obciążenie. Ich trwałość przekłada się na dłuższą żywotność w porównaniu z narzędziami przeznaczonymi dla amatorów. Dzięki temu nie musisz zbyt często wymieniać elementów na nowe. To generuje oszczędności w Twojej firmie.

Skorzystaj z bogatej oferty nasadek udarowych marki MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Wybierz narzędzia, które podniosą komfort i efektywność pracy w Twoim warsztacie.