×

Nasadki udarowe


W ARPOL Narzędzia znajdziesz nasadki udarowe do kluczy i wkrętaków. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że bez problemu znajdziesz nasadki dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz produkty marek Matador oraz Koken, których produkty oferują niezawodność oraz najwyższą jakość wykonania. 

Nasadki udarowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Postaw na niezawodne rozwiązania i sprawdź nasadki dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/.

Filters

Jest 985 produktów.

Pokazano 1-12 z 985 pozycji

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz wyselekcjonowane narzędzia najwyższej jakości, które zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz niezawodność podczas wykonywania prac. Szeroki wybór nasadek o różnych rozmiarach sprawia, że z pewnością znajdziesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb. 

Wykonane z wysokiej jakości materiałów nasadki udarowe zapewniają pewne trzymanie śruby lub nakrętki podczas pracy i zapobiegają jej zniszczeniu. Nasadki doskonale sprawdzą się w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym oraz w warsztatach samochodowych oraz serwisie. Specjalna konstrukcja sprawia, że nasadki są odporne na pęknięcia oraz uszkodzenia mechaniczne. 

W asortymencie znajdziesz nasadki udarowe 6-kątne standardowe i długie, 12-kątne standardowe i długie oraz elementy typu TORX. 

Nasadki udarowe dla profesjonalistów

W ofercie sklepu internetowego ARPOL Narzędzia znajdziesz nasadki udarowe, które mogą być używane z urządzeniami pneumatycznymi oraz grzechotkami. Nasadki są odporne na zmienne obciążenia, co przekłada się na dłuższą żywotność.