×

Szlifierki pneumatyczne


Szukasz urządzeń, które znają i doceniają profesjonaliści na całym świecie? Chcesz pracować wydajniej i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów? Zainwestuj w stworzenie zaplecza technicznego, które wyróżni Cię na tle konkurencji. Wybierz z oferty sklepu internetowego Arpol niezawodne szlifierki pneumatyczne o jakości „made in Germany”. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Wysoka jakość w codziennej pracy

W Arpol wiemy, jak ważne w codziennej pracy są odpowiednie urządzenia. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprzęt dla profesjonalistów, który wyróżnia się wytrzymałością i niezawodnością. Szlifierki pneumatyczne Matador i Metabo to zaawansowane technologicznie urządzenia. Niemieccy producenci z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń oraz narzędzi zadbali o to, by ich produkty spełniały oczekiwania na całym świecie. Sprawdź, jak wygląda codzienna praca z ergonomiczną, lekką i izolowaną termicznie obudową. Wykorzystaj pełen potencjał rękojeści pomocniczej Metabo VibraTech, która skutecznie tłumi drgania, a także używaj systemy Metobo Quick, który zapewnia beznarzędziową wymianę tarczy. Szlifierki pneumatyczne Metabo mają możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, a zamontowane w nich odprowadzenie powietrza przez uchwyt niweluje zawirowania pyłu w czasie pracy. Zadbaj o swój komfort i korzystaj z urządzeń najwyższej klasy!

Bogata oferta Arpol

W sklepie internetowym Arpol są dostępne nowoczesne i ciche szlifierki pneumatyczne. Wybierz szlifierki kątowe, taśmowe oraz mimośrodowe i pracuj na pełnych obrotach. Zapewnij swoim klientom szybkie tempo obsługi i wysoką jakość realizowanych zleceń. W Arpol na pewno znajdziesz urządzenia pneumatyczne, a także wytrzymałe narzędzia ręczne, które spełnią Twoje oczekiwania!