×
Arpol
Price
-

Szczypce zaciskowe


Potrzebne Ci niezawodne szczypce zaciskowe, które służą do wygodnego i precyzyjnego prowadzenia prac w branży hydraulicznej i motoryzacyjnej? Polecamy Twojej uwadze narzędzia ręczne marki Knipex, które słyną ze swojej wytrzymałości. Doskonale nadają się do chwytania przedmiotów:

płaskich,

okrągłych,

profilowanych.

Z uwagi na to, że mamy dużą różnorodność narzędzi w wielu kształtach i rozmiarach do wyboru, z łatwością znajdziesz u nas potrzebne akcesoria. Dobrze sprawdzą się one podczas pracy nawet w trudniejszych warunkach, zapewniając szybkość i bezpieczeństwo.

Filters

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Charakterystyka szczypiec marki Knipex

Nasi klienci mogą liczyć na to, że nasz asortyment w pełni zaspokoi ich potrzeby i umożliwi płynniejsze realizowanie wielu codziennych zadań. Ciesząc się zaufaniem, jakim zostaliśmy obdarzeni, nie ustajemy w proponowaniu narzędzi o wysokiej wydajności, intuicyjnych w obsłudze i bezpiecznych. Bez wątpienia zaliczają się do nich szczypce Knipex, które są ocynkowane na wysoki połysk, wykonane z niezwykle wytrzymałej stali kutej, hartowanej olejowo.

W zależności od modelu możesz liczyć na obecność takich rozwiązań konstrukcyjnych jak radełkowate szczęki czy mechanizm zapadkowy blokujący stałość nacisku. Zachęcamy, abyś zapoznał się z opisem każdego przedmiotu, a w razie pytań – skontaktował się z nami!

Zamów szczypce zaciskowe w ARPOL

W ofercie internetowego sklepu ARPOL czekają na Ciebie profesjonalne narzędzia ręczne przeznaczone dla profesjonalistów. Przydadzą się one także w warsztatach hobbystów i pasjonatów majsterkowania. Szczypce zaciskowe, które mamy przyjemność Ci zaprezentować spełniają wszelkie wymogi jakości oraz bezpieczeństwa, o czym zaświadczają wydane im certyfikaty. 

Wyposaż swój warsztat w sposób nowoczesny i niezawodny. Pomogą Ci w tym oryginalne narzędzia ręczne, w tym szczypce Knipex. Wykorzystasz je na wiele sposobów – do odkręcania i dokręcania śrubek, nakrętek, przytrzymywania rur i drążków, podtrzymywania podczas spawania, klejenia i łączenia różnymi metodami. Zapraszamy na udane zakupy!