×
Filtruj wg
Price
-

Nasadki udarowe 6kątne 1.1/2"


Nasadki udarowe 6-kątne 1.1/2”

Na co dzień korzystasz z grzechotek i urządzeń pneumatycznych? A może sięgasz po nie okazjonalnie? Bez względu na częstotliwość prac wykonywanych z ich udziałem, zaopatrz się w nasadki udarowe 6-kątne 1.1/2”. To akcesoria niemieckiej i japońskiej produkcji, które spełniają wszelkie standardy jakości. Znajdziesz je w eksperckim sklepie Arpol!

Filters

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Solidne części do Twoich narzędzi

Każdy fachowiec wie, jak ważne dla jakości i tempa jego pracy są odpowiednio dobrane narzędzia. Te z naszego sklepu odznaczają się precyzją wykonania, solidnością, a także dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nasadki udarowe 6-kątne 1.1/2” współpracują z popularnymi urządzeniami pneumatycznymi i grzechotkami w warunkach zmiennych lub pod niewielkimi obciążeniami. Ze względu na swoją niezawodność są cenione przez mechaników samochodów, wulkanizatorów, specjalistów z branży przemysłowej. Chętnie sięgają oni po:

  • nasadki 1.1/2, udarowe 6-kątne (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 1.1/2, udarowe 6-kątne długie (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 1.1/2, udarowe 12-kątne (KOKEN)
  • nasadki 1.1/2, udarowe trzpieniowe 6-kątne HEX (KOKEN).

Różne wersje elementów, które są dostępne w sprzedaży internetowej gwarantują kompleksowe wyposażenie stanowiska pracy. Niektóre z nich mają dodatkowe praktyczne funkcje, jak choćby łączniki przejściowe czy ograniczniki momentu. Dzięki nim praca staje się jeszcze wygodniejsza, a podejmowanie działania celne i zgodne z oczekiwaniami. Nie zwlekaj z decyzją o zakupach w naszym sklepie! Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień.