×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce uniwersalne


Są takie narzędzia, bez których trudno sobie wyobrazić pracę na budowie, w branży elektrycznej i instalacyjnej. To nie bez znaczenia, co wybierzesz. Szczypce uniwersalne Matador i Koken to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Za ich popularnością przemawia wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena.

Filters

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Kombinerki w wielu wersjach do wyboru

Popularne kombinerki to podstawowy sprzęt do prac serwisowych, przemysłowych i montażowych przeprowadzanych w warsztacie i plenerze. Ze względu na to, że muszą sprostać wygórowanym oczekiwaniom, specjaliści sięgają po to, co najlepsze. 

Jednym z najpopularniejszych wyborów są  więc szczypce uniwersalne Koken i Matador nadające się m.in. do cięcia miękkich drutów, miedzianych kabli, grubych przewodów. Twardość ostrzy na poziomie około 60 HRC (zależy od modelu) pozwala na wykonywanie pewnych, precyzyjnych ruchów bez ryzyka ześlizgnięcia czy stępienia się. To zasługa hartowanych indukcyjnie ostrzy wykonanych z kutej stali narzędziowej.

Waga produktów jest niska, z kolei rękojeść wyposażona w wielkokomponentowe nasadki, co zapewnia właściwości antypoślizgowa. Nawet długa praca z wykorzystaniem szczypiec nie powoduje dyskomfortu czy otarć dłoni. 

W naszej ofercie znajdziesz szczypce uniwersalne Matador i Koken w wersji:

    • komponentowej

    • PCV.

Wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i charakterowi realizowanych czynności zawodowych. Zamów wygodnie online bez wychodzenia z domu!