×

Młotki


Potrzebne Ci dobre, mocne i wydajne młotki? Takie, które z jednej strony będą wygodnie leżały w dłoni, nie powodując dyskomfortu i zmęczenia nawet podczas wielogodzinnej pracy, a z drugiej strony będą miały długą żywotność? Proponujemy Ci narzędzia z naszej oferty – są to młotki w kilku wariantach do wyboru, wyprodukowane przez firmę Matador. Koniecznie zobacz, jakie produkty zdobędziesz za naszym pośrednictwem. Serdecznie zapraszamy do współpracy z ARPOL!

Filters

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-12 z 88 pozycji

Duży wybór młotków – znajdź swoje narzędzia

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości młotki. To bardzo duży wybór produktów, które pozwolą Ci realizować wszystkie założone prace – remontowe, wykończeniowe, naprawcze, tapicerskie, ślusarskie i wiele innych. Polecamy młotki:

ślusarskie,

do podbijania,

miedziane,

kuliste,

kowalskie,

gumowe,

z tworzywa sztucznego,

bezodrzutowe,

kamieniarskie,

ślizgowe.

Oprócz gotowych młotków możesz u nas nabyć elementy zamienne do nich. Jeżeli np. trzonek nadal jest mocny i nienaruszony, a uszkodzeniu uległa wyłącznie jego końcówka, to możesz zastąpić ją nową. Polecamy końcówki wymienne do młotków z tworzywa sztucznego oraz bezodrzutowych, a także wymienne obuchy i trzonki.

Zamawiaj młotki online

W internetowym sklepie z narzędziami znajdziesz solidne młotki, które świetnie sprawdzają się zarówno w pracy zawodowej, jak również w realizowaniu czynności hobbystycznych – naprawach, renowacjach, majsterkowaniu. Na trwałość naszych produktów wpływa przede wszystkim ich solidne wykonanie oraz zastosowanie materiałów wysokiej jakości. To, w zależności od modelu, głowice wykonane z octanu celulozy czy bijaki z miedzi. 

Z uwagi na dużą różnorodność modeli młotków (różnią się nie tylko materiałem wykonania, ale też wagą i długością. Popularne modele ważą w przedziale 300 do 800 gramów i mają długość od 260 do 410 mm. Oczywiście to przykładowe parametry, bo w ARPOL czeka na Ciebie znacznie więcej niezawodnych młotków. Obejrzyj je i porównaj wygodnie online, a następnie zrób wygodne zakupy online z dostawą. Zapraszamy!