×
Filtruj wg
Price
-

Przecinaki do nakrętek mechaniczne


W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz wysokiej jakości przecinaki do nakrętek marki Kukko. Przecinaki posiadają dwie hartowane krawędzie tnące ostrza, a mechanizm pull back pozwala na łatwe wykręcenie ostrza.

Przecinaki do nakrętek umożliwiają zrywanie nakrętek bez uszkodzenia trzpienia gwintowego. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór przecinaków marki Kukko, które ułatwią Ci codzienną pracę.

W naszej ofercie znajdziesz przecinaki do nakrętek o różnych rozmiarach, dlatego bez problemu znajdziesz narzędzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Filters

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości przecinaki do nakrętek, to doskonale trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz przecinaki dostępne w kilku rozmiarach do wyboru oraz zestaw z różnorodnymi rozmiarami w komplecie.  

Marka Kukko charakteryzuje solidna konstrukcja oraz niezawodna jakość. Przecinaki do nakrętek Kukko doskonale sprawdzą się tam, gdzie nie ma możliwości odkręcenia nakrętek. Narzędzie pozwoli zerwać nakrętki bez użycia dużej siły oraz ryzyka uszkodzenia trzpienia gwintowanego. Dlatego to urządzenie znajduje doskonałe zastosowanie w mechanice oraz motoryzacji. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę przecinaków do nakrętek marki Kukko, które posiadają ostre krawędzie, co zapewnia wygodne i stabilne chwyt. Do wyboru są różne rozmiary przecinaków:

• 10-27 mm,

• 17-36 mm,

• 4-10 mm,

• 10-18 mm,

• 19-27 mm.

Przecinaki to proste i intuicyjne narzędzia, dlatego ich obsługa nie powinna sprawić Ci problemu! Jeśli masz dodatkowe pytania lub nie wiesz, które narzędzia najlepiej sprawdzą się dla Ciebie, to napisz do nas. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. 

Zapraszamy do kontaktu z nami – telefonicznie lub mailowo. Chętnie Ci doradzimy.