×
Arpol
Price
-

Przecinaki do nakrętek mechaniczne


Potrzebujesz solidnych przecinaków do nakrętek mechanicznych? W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów o najlepszych parametrach technicznych, które świetnie poradzą sobie z codziennymi zadaniami w Twoim przedsiębiorstwie. 

Udostępniamy różne warianty przecinaków marki KUKKO. Charakteryzuje je dwu- lub jednoostrzowa konstrukcja i dostępność kilku rozmiarów do wyboru. Osoby, które chcą od razu kompleksowo zaopatrzyć się w akcesoria, mogą nabyć cały komplet

Filters

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Przecinaki KUKKO w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem przecinaków do nakrętek. W naszej ofercie są to produkty mark KUKKO, cechujące się bardzo solidną konstrukcją oraz starannym wykończeniem. Są one przeznaczone do obsługiwania nakrętek klasy jakości 5,6 8, których nie da się odkręcić. Dzięki temu można zrywać nakrętki bez dużego nakładu siły i bez ryzyka uszkodzenia trzpienia gwintowanego. Zastosowanie w ich konstrukcji powłoki TiN , która zabezpiecza przed korozją i zniszczeniami mechanicznymi. Dlatego też nasze narzędzia są najlepiej oceniane pod kątem długiej żywotności i nadające się do eksploatowania nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

Zrób zakupy online w ARPOL

Zrób wygodne zakupy w ARPOL. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji przecinaków, które w wyniku obróbki i szlifowania wyróżniają się ostrymi krawędziami, co zapewnia wygodne i stabilne chwytanie elementów i ich przecinanie. Do wyboru są różne rozmiary przecinaków:

10-27 mm,

17-36 mm,

4-10 mm,

10-18 mm,

19-27 mm.

Nasze przecinaki działają w bardzo prosty sposób, więc ich obsługa nie sprawi Ci większych trudności. Nacinają dwustronne nakrętkę przez ostrze ruchome i stałe. Prowadnica dociska wrzeciono do nakrętki i przecina ją, po czym wycofuje się do wyjściowej pozycji.

Masz pytania dotyczące naszego asortymentu? Chcesz kupić konkretny produkt, ale nie wiesz czy spełni on Twoje oczekiwania? A może wolisz od razu skompletować cały zestaw, aby kompleksowo wyposażyć swoją pracownię lub warsztat? Zapraszamy do kontaktu z nami – telefonicznie lub mailowo. Chętnie Ci doradzimy.