×
Filtruj wg
Price
-

Zestawy przecinaków do nakrętek mechaniczne


Zestaw przecinaków do nakrętek marki Kukko doskonale sprawdzi się do nakrętek klasy jakości 5,6, oraz 8, których nie można odkręcić. Przecinaki dwustronne pozwalają na zerwanie nakrętek bez uszkodzenia trzpienia gwintowanego. Sprawdzą się szczególnie podczas usuwania zbyt mocno dokręconych, skorodowanych lub pękniętych śrub i nakrętek.

Specjalny kołnierz przecinaka zapewnia dodatkowe zabezpieczenie podczas wykręcania ostrza. Mechanizm pull back pozwala na łatwe wykręcenie ostrza.

Postaw na wysokiej jakości narzędzia marki Kukko. Zobacz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Przecinak zapobiega jednocześnie zniszczeniu gwintu.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zestaw przecinaków do nakrętek to narzędzie, którego nie może zabraknąć w warsztatach i serwisach samochodowych, rzemiośle oraz ślusarstwie. Wysokiej jakości produkty marki Kukko sprawdzą się szczególnie przy usuwaniu zbyt mocno dokręconych śrub, skorodowanych lub z uszkodzonymi łbami.

W zestawie zostały zawarte przecinaki dwustronne do nakrętek klasy jakości 5,6, oraz 8. Pozwala to na uniwersalne zastosowanie produktu.  

Poszukujesz narzędzi, które ułatwią Ci codzienną pracę? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne narzędzia od najlepszych producentów. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań, dlatego z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę.