×

Grzechotki 1/2"


Zależy Ci na wygodnej i bezpiecznej pracy warsztatowej? Sięgaj po rozwiązania cenione przez fachowców na całym świecie. Wybierają oni niezawodne narzędzia ręczne, takie jak grzechotki 1/2”. To produkty spełniające oczekiwania profesjonalistów pracujących we wszystkich branżach i mierzących się z wyzwaniem, jakim jest odkręcanie mocno osadzonych śrub w trudno dostępnych miejscach.

Filters

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Niezawodne klucze dla profesjonalistów

W sklepie Artpol znalazły się grzechotki 1/2” stanowiące podstawowe wyposażenie specjalistów z wielu branż. Dlaczego wybierają oni solidne narzędzia ręczne? Bo wiedzą, że za ich sukcesem oraz wydajnością pracy stoją właśnie sprzęty, na których pracują każdego dnia. Przy pomocy grzechotek niemieckiej czy japońskiej produkcji będą oni w stanie przyspieszyć tempo realizowanych zadań, a zarazem poprawią swój komfort.

Asortyment naszego sklepu z narzędziami obejmuje grzechotki 1/2”, wśród nich:

    • grzechotki 1/2” Matador, 

    • grzechotki 1/2” Koken, 

    • grzechotki 1/2” Wera, 

    • grzechotki 1/2” Gedore, 

    • grzechotki 1/2” Stahlwille. 

To marki uznane na całym świecie cenione ze względu na innowacyjność oraz trwałość rozwiązań. Chcesz doposażyć lub zmodernizować warsztat? Sięgnij po sprawdzone klucze wykonane z materiałów odpornych na korozję i bardzo wytrzymałych (stal węglowa). Perfekcyjnie leżą w dłoni, są antypoślizgowe, a dzięki temu gwarantują pewny i stabilny chwyt oraz odkręcanie bez użycia dużej siły. 

Zrób zakupy w Arpol! Nasz sklep to miejsce dla profesjonalistów, gdzie znajdziesz duży wybór narzędzi ręcznych w atrakcyjnych cenach. W razie pytań doradcy służą merytoryczną pomocą oraz fachowym wsparciem. Zapraszamy.